Як скачати інтернет браузер.

Браузер - це найголовніша програма, яка потрібна для роботи в інтернеті. Без неї немає інтернету для користувача. Існує дуже багато браузерів, які відрізняються між собою за багатьма параметрами. Як же скачати необхідну програму?
Інструкція
1
Скачайте браузер Opera. Це один з найпопулярніших браузерів в Росії. Він має високу швидкість роботи і сумісний з сучасними веб-технологіями. Це браузер-першовідкривач, багато інших (вже більш популярні) браузери перейняли від нього величезну кількість функцій. Крім основних опцій, в Opera вбудовані можливості новинного, поштового клієнта, адресна книга і менеджер закачувань. Браузер розробляється для безлічі операційних систем, як настільних, так і мобільних пристроїв.
2
Скачайте браузер Mozilla Firefox. Його ще можна назвати другим браузером, т.к. він з'явився після тоталітарного лідера Internet Explorer. За якістю він помітно виграє у свого конкурента за кількістю користувачів. У Росії частка популярності Firefox становить 31% від усіх браузерів, але останнім часом падає. Багато функцій в браузер можна додавати за допомогою плагінів, яких доступно кілька сотень тисяч.
3
Скачайте Google Chrome - браузер, який розробляється компанією Google. Дуже молодий браузер, анонсований в 2008 році, але вже встиг наблизитися за популярністю до своїх конкурентів. Експерти сходяться в думках, що незабаром Chrome займе друге місце на ринку. Браузер славиться своєю швидкістю роботи, моментальним запуском, незвичайним дизайном і приємною сумісністю з сервісами від Google.
4
Скачайте Internet Explorer, і краще останню версію, т.к. попередні у корпорації Microsoft вдавалися не дуже добре. Це обговорював весь світ, і якби не ця невдача, то, можливо, інших браузерів і не було. Internet Explorer можна і не викачувати, якщо ви використовуєте операційну систему Windows. Він є там в стандартних додатках і знайти його досить просто. Хоч і браузер від Microsoft є найпопулярнішим, за якістю своєї роботи і безпеки, він помітно відстає від усіх своїх конкурентів.
5
Скачайте браузер Safari. Він був розроблений відомою компанією Apple. Спочатку версія планувалася тільки для Mac OS, але пізніше поширилася на операційні системи сімейства Microsoft Windows.