Як поліпшити якість продукції. openttd поліпшити якість товарів.

Якщо ви організували власне підприємство і прагнете завоювати добру ділову репутацію, ви повинні постійно контролювати якість виробленої продукції. Але шлюб або часткові недоліки можуть звести нанівець всі ваші зусилля.
Вам знадобиться
  • - контролер;
  • - система відеоспостереження.
Інструкція
1
Якщо до вас стали надходити скарги на якість товару, проаналізуйте ситуацію і спробуйте розібратися, чим викликаний дефект. Одна з перших причин шлюбу - це неякісна сировина. Якщо скарги на якість надходять протягом часу реалізації однієї партії, зробленої з одних і тих же матеріалів, то логічно припустити, що причина саме в цьому. Перевірте якість залишився сировини і прийміть відповідні заходи.
2
Якщо і після цього продукція залишає бажати кращого, запросіть спеціалістів, які перевірять роботу обладнання. Можливо, причиною дефектів продукції є технічна несправність машин.
3
Після діагностики та усунення всіх неполадок зверніть увагу на роботу персоналу. Адже найчастіше причиною шлюбу продукції є банальна халатність. Щоб припинити нецільове використання робочого часу, скоротити нескінченні «перекури», встановіть на виробництві відеокамери. Усвідомлення постійного контролю зробить ваших співробітників більш відповідальними і зібраними.
4
Відеоспостереження допоможе боротися і з іншою причиною появи браку - «економією» витратних матеріалів. Часто заповзятливі працівники «економлять» цінні інгредієнти, а потім привласнюють те, що зекономили. Щоб вирішити цю проблему, встановіть відеокамери і запросіть на роботу контролера. Підсильте також пропускний режим, встановіть чіткі правила виносу ручної поклажі з території виробництва. Дані заходи допоможуть вам значно поліпшити якість продукції і зменшити кількість розкрадань.
5
Але не забувайте і про заохочення співробітників. Розробіть чітку і зрозумілу систему бонусів і премій, частина з яких обов'язково видавайте вашої ж продукцією. Працівник, знаючи, що якесь із виробів обов'язково дістанеться йому, буде з більшою ретельністю працювати над його виготовленням.