Як закрити папку або файл. Як закрити файл 53bac8c8e62f3.

Закрити папку або файл від певного користувача або групи користувачів, тобто заборонити доступ до неї, в операційній системі Microsoft Windows можна як засобами самої OC, так і за допомогою додаткового програмного забезпечення сторонніх виробників.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції обмеження доступу до вибраної папки або файл у.
2
Виберіть пункт «Властивості папки" і перейдіть на вкладку «Вид» діалогового вікна властивостей.
3
Зніміть прапорець на полі «Використовувати простий спільний доступ до файл ам» і натисніть кнопку «Застосувати» для підтвердження свого вибору.
4
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK і поверніться в головне меню «Пуск».
5
Перейдіть в пункт "Всі програми" і запустіть додаток «Провідник Windows».
6
Виберіть підлягає забороні доступу папку або файл і викличте контекстне меню вибраного елемента кліком правої кнопки миші.
7
Вкажіть пункт «Властивості» у випадаючому списку і перейдіть на вкладку «Безпека» діалогового вікна.
8
Вкажіть користувача або групу користувачів, що підлягають обмеженню доступу до вибраної папки або файл у, і застосуєте прапорець на полі «Заборонити» в рядку «Повний доступ».
9
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK або скористайтеся можливістю пральний захисту доступу до вибраної папки або файл у, яка надається програмою WinRar, що входить в стандартний набір додатків більшості комп'ютерів.
10
Викличте контекстне меню підлягає обмеженню доступу папки або файл а кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Додати до архіву».
11
Перейдіть на вкладку «Додатково» діалогового вікна «Ім'я і параметри архіву» і виконайте натиснення кнопки «Встановити пароль».
12
Вкажіть бажане значення пароля і підтвердіть свій вибір повторним введенням того ж значення у відповідні поля наступного діалогового вікна.
13
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK і вкажіть бажане значення імені створеного архіву.