Як вимочувати оселедець. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Багатьом знайома ситуація, коли вибравши і купивши оселедець , ви виявили вдома, що вона дуже солона. Не турбуйтеся і не викидайте продукт. Цю ситуацію можна виправити, вимочивши оселедець перед приготуванням страви з неї.
Вам знадобиться
  • оселедець;
  • міцний чай або молоко.
  • Для приготування закуски:
  • 1/2 склянки столового оцту;
  • 1 чайна ложка цукрового піску;
  • 2-3 чайні ложки готової гірчиці;
  • соняшникова олія ;
  • 1 цибулина.
Інструкція
1
Видаліть нутрощі з риби, надрізавши черевце оселедця. Ображати хвіст і голову, спинний плавник. Зніміть акуратно шкірку з риби, разделайте тушку на філе, видаліть хребет і кістки. Очистіть філе від чорної плівки в очеревині.
2
Покладіть філе оселедця в посуд. Вилийте в посуд рідина таким чином, щоб вона покривала філе полностью.Еслі оселедець жирна і пухка, то в якості рідини для вимочування використовуйте міцний чай. Якщо оселедець худа і щільна, то вимочуйте її філе в молоці.
3
Залиште філе солоної оселедця в рідини на 4-6 годин. Філе дуже солоної оселедця вимочуйте 8 годин. Кілька разів змініть рідину під час вимочування. Після вимочування приготуйте з оселедця бажане блюдо. Наприклад, до гарячого відварного картоплі можна зробити непогану закуску з оселедця в оцтово-гірчичною заливці.
4
Поріжте філе на тонкі скибочки, укладіть їх в селедочницу, посипте колечками ріпчастої цибулі. Приготуйте заливку: в половину склянки столового оцту додайте чайну ложку цукрового піску, дві-три чайні ложки готової гірчиці і налийте 1 см по висоті склянки соняшникової олії. Ретельно перемішайте суміш і вилийте в селедочницу, дайте блюду постояти. Через півгодини закуска готова.
Зверніть увагу
При виборі оселедця подивіться на очі риби. У слабосоленої оселедця вони повинні бути червонуватими.
Корисна порада
Вимочувати в молоці або міцному чаї можна і слабосоленую оселедець. Це поліпшить її смакові якості. Час вимочування слабосоленої оселедця - 1 година. Після оброблення оселедця ретельно промийте дошку і ніж з милом. Щоб позбутися неприємного запаху риби, руки після оброблення оселедця можна протерти сіллю, а потім вимити. Неприємний запах зникне.