Як видалити помилку 404.

Про ступінь поширеності «Помилки 404» говорить хоча б факт існування спеціального інтернет-ресурсу 404 Research Lab, що містить більше двадцяти категорій відображення даної помилки, починаючи від «Корисні» до «Для дорослих».
Інструкція
1
Переконайтеся, що вам зрозумілий сенс помилки 404: Not Found, що є кодовим найменуванням статусу протоколу передачі даних HTTP: - 4 - помилка браузера, тобто вказаний URL не існує або введений невірно; - 0 - помилка в синтаксисі HTTP; - 4 - помилка відноситься до категорії помилок 40 ... (до неї також входять і 400: Bad Request, і 401: Unauthorized) .Інимі словами, сервер, який отримав запит на відкриття певної станиці, не зміг знайти вказаний ресурс і повернув його назад.
2
Перезавантажте потрібну сторінку для визначення невипадковості результату. В деяких випадках цього може виявитися достатньо для виправлення помилки 404.
3
Переконайтеся в правильності введеного URL-адреси або виконайте зміна розширення обраного документа: * .html - замість * .htm або * .htm - замість * .html, залежно від використовувався раніше.
4
Скористайтеся вищим (стосовно использовавшемуся) рівнем доменного імені в URL-адресе:http://www.site.com/docs/usersвместоhttp://www.site.com/docs/users/имя_пользователя.htm.
5
Перевірте існування альтернативних посилань на необхідну сторінку або скористайтеся пошуком в інших пошукових системах - можливе існування потрібних даних на аналогічному сайті.
6
Зверніться до адміністратора інтернет-ресурсу по email зі скаргою на неіснуючу посилання.
7
Скористайтеся інструментом конфігурації сервісів Reporting Services і вкажіть команду «Застосувати налаштування за замовчуванням» сторінки «Віртуальний каталог сервера звітів».
8
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Застосувати» і ще раз вкажіть необхідну обліковий запис на сторінці «Ідентифікація веб-служби».
9
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Застосувати».
Корисна порада
Не намагайтеся виконувати які-небудь додаткові дії - користувач не розташовує іншими можливостями виправлення помилки 404.