Як робити газон.

Заміські будинки все частіше стають місцем для відпочинку, а не для виснажує праці на городі. І прикраса своїх ділянок все більше приваблює любителів свіжого повітря. Красиві газон - один з невід'ємних елементів ландшафтного дизайну.
Інструкція
1
Підготуйте ділянку землі, на якому збираєтеся розбити газон . Очистіть його від сміття, розрівняйте грунт. Збагатите грунт за допомогою шару органічного матеріалу товщиною в п'ять-сім сантиметрів (наприклад, компост або подрібнена кора). Спушите землю, щоб змішати її з добривами. Бажано утрамбувати ґрунт катком, але необов'язково. З часом вона осяде самостійно. Вирівняйте ділянку за допомогою грабель.
2
Оберіть сорт трави. Це може бути суміш насіння лугових трав, проросле насіння або дерен. Трава також буває холодного і теплого сезонів - від цього залежить, коли потрібно її висівати. Холодного - осінь або рання весна, теплого - кінець весни або початок літа. Проконсультуйтеся у продавця в магазині, який сорт краще взяти, і уточніть правила по догляду за ним.
3
Продумайте систему зрошення. Для обробітку красивого газон а зі здоровою травою її необхідно регулярно поливати. Тому варто заздалегідь вирішити, де будуть розташовуватися розбризкувачі або водорозпилювачі, а також труби для зрошення на ділянці.
4
Висійте насіння, висадіть пророслі або розкладіть дерен на ділянці. Висівати насіння потрібно поперечними смугами уздовж ділянки. Після того як цей процес буде закінчений, засипте насіння тонким шаром землі. Рулонний трава повинна бути викладена не більше ніж через три дні після зрізу. Перед її придбанням уважно розрахуйте потрібну кількість рулонів.
5
Не забувайте поливати газон . Перші два тижні турбота про майбутнє газон е повинна бути максимальна. Його потрібно захистити, так як до довжини в чотири сантиметри трава може загинути від ходіння по ній. Полив потрібно здійснювати два рази на день - пересихання грунту також призведе до загибелі трави.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aUDu-MuvTSw
Зверніть увагу
Не поспішайте підстригати газон - дайте трави досягти довжини хоча б у п'ять сантиметрів. У наслідку ви можете регулювати її за своїм бажанням, але перший зріз не повинен бути занадто швидким.