Як правильно тримати палички.

Найчастіше перший похід в суші-ресторан обертається веселощами. Не впоравшись з хитромудрими столовими приборами, любителі екзотики роняють страву, так і не зумівши донести його до рота. Якщо вам не хочеться випробувати радість такого роду, вчіться правильно тримати палички.
Вам знадобиться
  • Палички для суші
Інструкція
1
Розташуйте кисть руки паралельно поверхні стола, долонею до себе. Візьміть першу паличку. Її ви повинні утримувати великим і безіменним пальцями. Верхню частину палички притискайте великим пальцем до ребра кисті біля основи вказівного пальця.
2
Нижню частину палички покладіть на другу фалангу безіменного пальця (на бічну його сторону). При цьому великий палець повинен розташовуватися паралельно ребру долоні, інакше ви не зможете досить розслабити іншу частину кисті. У такому положенні перша паличка повинна бути твердо зафіксована, вона залишається практично нерухомою.
3
Спробуйте, не випускаючи паличку, поворухнути вказівним і середнім пальцями. Це повинно відбуватися без зусиль і без втрати стійкості палички. Якщо рухи даються нелегко, пересуньте паличку вгору або вниз, переконайтеся, що великий палець розташований правильно.
4
Затисніть другу паличку між вказівним і середнім пальцем. Кінчиком великого пальця притискайте паличку до другої фаланзі вказівного, а кінчиком вказівного - до основи верхньої фаланги середнього пальця (до бічної сторони). Для того, щоб захопити шматочок їжі, необхідно рухати саме верхньої паличкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oZPvs_Gjzyk
Зверніть увагу
Потренируйтесь в мистецтві тримати палички на порції суші без соусу - якщо щось і впаде, то хоча б бризок не буде. І не турбуйтеся, якщо конфуз стався-таки. З ким не буває? Це всього лише привід посміхнутися.