Як задати розмір таблиці. Як визначити розміри таблиці в ворде.

Процедура зміни розмірів таблиці залежить від цілей її використання та виконується різними методами в додатках Microsoft Word, Microsoft Excel і HTML.
Інструкція
1
Вкажіть довільну клітинку таблиці Excel і розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми (для таблиць Excel).
2
Перейдіть на вкладку «Конструктор» і натисніть кнопку «Змінити розмір таблиці» у розділі «Властивості» (для таблиць Excel).
3
Вкажіть бажані адреси осередків полі «Виберіть новий діапазон даних для таблиці» та натисніть кнопку OK для підтвердження застосування вибраних змін (для таблиць Excel).
4
Вкажіть курсором миші нижню праву межу обраної таблиці і дочекайтеся перетворення курсора в двосторонню стрілку (для таблиць Excel).
5
Перетягніть кордон в потрібне місце для зміни розміру (для таблиць Excel).
6
Виділіть підлягають зміні параметрів стовпці в таблиці Word і розкрийте меню «Таблиця» верхній панелі інструментів вікна програми (для таблиць Word).
7
Вкажіть пункт «Властивості таблиці» і перейдіть на вкладку «Стовпець» діалогового вікна властивостей (для таблиць Word).
8
Вкажіть бажані значення ширини стовпців у відповідних полях і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK (для таблиць Word).
9
Перейдіть на вкладку «Таблиця» діалогового вікна «Властивості таблиці» і вкажіть потрібні параметри у відповідних полях (для таблиць Word).
10
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK (для таблиць Word).
11
Пам'ятайте, що вихідні розміри HTML таблиці не задані і визначаються відповідно до вмісту комірок. Для зміни розміру створеної таблиці наведіть курсор миші на довільну клітинку і дочекайтеся перетворення курсора в двосторонню стрілку (для таблиць HTML).
12
Визначте існуючі розміри таблиці в спеціальних полях лінійок у верхній і лівій частині вікна і перемістить стрілку в потрібне місце (для таблиць HTML).
13
Переконайтеся в тому, що отримані параметри відповідають бажаним в додатковому віконці зміни розмірів (в дужках вказуються дані зміни щодо існуючого розміру) (для таблиць HTML).