Як запустити закриту програму.

Повторно запустити закриту програму в операційній системі Microsoft Windows можна подвійним кліком миші на її іконці, а ось запуск прихованої програми потребуватиме створення спеціального файлу WSH або залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Визначте завдання прихованого режиму запуску обраного додатка - відсутність іконки в треї, неотображаемость кнопки в панелі задач і т.д.
2
Використовуйте можливості WHS для створення спеціалізованого JS-скрипта, що дозволяє здійснити прихований запуск обраної програми: var WSHShell = WScript.CreateObject ("WScipt.Shell"); WSHShell.Run ("назва програми", 0); де параметр 0 забезпечує невидимість запуску додатка.
3
Вкажіть розширення * .js створеного файлу і додайте його в автозавантаження. Після виконання даних дій виявлення програми стає можливим тільки в каталозі процесів.
4
Скачайте і встановіть спеціалізований додаток Hide & Time Exe, що дозволяє спростити і автоматизувати прихований запуск обраної програми.
5
Відкрийте програму і введіть значення he.exe ім'я_диска: полний_путь_к_вибранной програмі для виконання операції запуску в прихованому режимі, або вкажіть he.exe назва програми/q для завершення роботи додатку Hide & Time Exe.
6
Скористайтеся можливостями, наданими іншим спеціалізованим додатком - HideWizard: - запуск додатка до решти програм, що входять в автозапуск; - автоматичне приховування обраних програм; - можливість використання «гарячих клавіш» або миші; - маскування як файлів, так і процесів ; - ефект прозорості будь-якого вікна; - неможливість відображення прихованої програми навіть після виконання перезавантаження без використання програми HideWizard.
7
Оцініть можливості моментального приховування вікон без необхідності завершення роботи самих додатків, що надаються додатком Hide My Windows або завантажте додаток HideTools, що дозволяє: - приховувати будь-який процес; - приховувати вікно процесу при пошуку по імені; - захищати процес від відображення; - емулювати батьківський процес.
Струменеві принтери все більше витісняються лазерними, що дають якіснішу і дешеву друк. Але в деяких випадках, наприклад, при друку фотографій, саме струменеві принтери дозволяють отримати більш дешеву друк. Так як у них достатньо швидко закінчуються чорнило, слід навчитися заправляти картриджі самостійно.
Вам знадобиться
  • - чорнило для заправки;
  • - три шприци по 10 мл.
Інструкція
1
Картриджі струменевих принтерів різних моделей можуть відрізнятися, але загальна технологія заправки у них однакова. Вам знадобляться чорнило потрібних кольорів, зазвичай це червоний, жовтий і синій (на деяких принтерах додатково заправляється чорний). Вони можуть відразу продаються в шприцах-тюбиках по 20 мл або вам знадобляться три звичайних медичних шприца по 10 мл, в які слід набрати чорнило потрібних кольорів.
2
Вийміть картридж із принтера, дотримуючись інструкції по експлуатації. В картридж заливається виразно кількість чорнила, необхідний обсяг зазвичай вказаний на корпусі. Покладіть картридж на газету друкуючих головок вниз, потім у кожному з трьох відсіків просвердлите, проколіть, прожгіте нагрітої голкою по отвору. Воно повинно розташовуватися у верхній частині картриджа, часом для нього вже є спеціально призначене місце.
3
Акуратно введіть в отвір голку шприца з чорнилом потрібного кольору і заправте картридж, зазвичай заливається приблизно 6 мл. Точно так же заправте інші відсіки чорнилом відповідних кольорів. Дайте картриджу хвилин п'ять постояти, потім заклейте скотчем заправні отвори. Знову поставте картридж в принтер і запустіть кілька циклів очищення, зазвичай від 1 до 3. Перевірте якість друку - якщо воно погане, повторіть цикл очистки. Після цього принтер повинен почати нормально працювати.
4
Так як самостійна заправка картриджів користувачами невигідна виробникам принтерів, вони стали постачати картриджі спеціальними чіпами, контролюючими витрата чорнила. Коли чорнило скінчаться (або чіп вирішить, що вони скінчилися), доведеться купувати новий картридж. Однак користувачі і в цьому випадку знайшли лазівки. У самому простому випадку просто купується новий чіп і ставиться на заправлений картридж. Купівля чіпа і фарби для заправки обходиться дешевше, ніж придбання нового картриджа.
5
На деяких моделях принтерів користувачі навчилися обнуляти чіпи, що дозволяє використовувати картриджі практично необмежену кількість разів. Нарешті, багато користувачів стали встановлювати на струменевий принтер саморобні СНПЧ - системи безперервної подачі чорнила, даний метод слід вважати найвдалішим рішенням проблеми. У такій системі відсіки для чорнила в картриджі з'єднані тонкими трубками з ємностями-донорами, з яких чорнило надходять в картридж у міру їх витрачання. Таким чином, картридж ніколи не виявляється порожнім.