Як позбутися від мушок на кухні.

Дрібні плодові мушки дрозофіли - любителі гниючих рослинних залишків, або сциарід, що харчуються корінням кімнатних рослин, здатні зіпсувати затишну атмосферу, сформовану на вашій кухні . На щастя, незважаючи на їх численність, позбутися від непрошених гостей вам не складе особливих труднощів.
Інструкція
1
Знайдіть місце проживання і розмноження дрозофіл. Це може бути використаний чайний пакетик, який гниє фрукт або овоч, зіпсувати картопля, відкрита банка з варенням, пакети з горіхами і крупою. Мушки також можуть оселитися в ємності з хімічною миючим засобом, в забитому шматочками їжі отворі раковини. Ліквідуйте розсадник комах, заливши раковини хімічним препаратом, прочистив їх вантузом і викинувши зіпсовані продукти.
2
Поставте пастки для мушок, літаючих по кухні і уникли трагічної долі своїх побратимів. Помістіть в скляну банку приманку - шматочок фрукта або кілька крапель варення. Візьміть аркуш паперу і поверніть його у формі воронки з маленьким отвором на кінчику. Вставте лійку кінчиком вниз і зафіксуйте місця, де вона стикається з банкою, скотчем. Дрозофіли прилетять на запах і, потрапивши в банку, вже не зможуть вибратися з неї, оскільки їм буде дуже важко виявити маленький отвір в воронці.
3
Помістіть приманку в пластиковий стаканчик і натягніть на нього харчову плівку. Толстой голкою зробіть в ній кілька отворів. Дірочки повинні бути маленькими, щоб затримати мошок, прагнучих вибратися на волю. Періодично викидайте стаканчик-пастку, попередньо заклеївши отвори скотчем, і ставте новий доти, поки не зловите всіх мушок.
4
Позбавтеся від мушок, що живуть в квіткових горщиках, полив землю в них спеціальним засобом або слабким розчином марганцівки. Таким чином необхідно обробити всі рослини, наявні в будинку. Якщо в будинку немає маленьких дітей, повітря поблизу місць, де скупчуються сциарід, можна обприскати аерозолем типу «Діхлофокс».
5
Увіткніть в землю кілька сірників, перевернувши їх головкою вниз. Якщо через пару днів сциарід не зникнуть, замініть сірники на нові. Засипте землю в горщику декоративним каменем, скляними крихтами, намистинами або мармуровою крихтою. Це не дасть мушкам оселитися в грунті і почати розмножуватися.
Корисна порада
Щоб уникнути повторної появи дрозофіл і сциарід, регулярно робіть на кухні генеральне прибирання і звільняйте миски домашніх вихованців від залишків їжі. Своєчасно прибирайте швидкопсувні продукти в холодильник. Поливайте квіти тільки в тому випадку, якщо земля в горщику висохла після попереднього поливу.