Як зупинити сервіс.

Сервісом в операційній системі Microsoft Windows прийнято іменувати програму, призначену для забезпечення основних можливостей OS, запуск якої виконується у фоновому режимі.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для визначення всіх запущених на комп'ютері служб (за замовчуванням - близько 80).
2
Розкрийте посилання «Адміністрування» і виберіть пункт «Служби» або виберіть пункт «Виконати» для здійснення альтернативного методу зупинки необхідного сервісу.
3
Введіть значення services.msc в полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
4
Вкажіть підлягає зупинці службу і викличте діалогове вікно її властивостей подвійним кліком миші.
5
Перейдіть на вкладку «Загальні» відкрився вікна і вкажіть потрібну дію в випадаючому списку розділу «Тип запуску»: - Авто - для автоматичного запуску вибраної служби при завантаженні операційної системи; - Вручну - для автоматичного запуску вибраної служби при зверненні процесу ; - Відключено - для повної заборони роботи сервісу.
6
Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору або поверніться в головне меню "Пуск" для виконання операції зупинки обраного сервісу ще одним способом за допомогою інструменту sc.
7
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення cmd у полі «Відкрити» для запуску утиліти «Командний рядок».
8
Викличте контекстне меню знайденого елемента кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора».
9
Підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter і введіть значеніеsc stop імя_сервіса - для зупинки обраного сервісу іліsc delete імя_сервіса - для повного видалення обраного сервісав тестове поле командного рядка.
10
Підтвердіть виконання команди видалення сервісу натисканням функціональної клавіші Enter або поверніться в головне меню "Пуск" для здійснення процедури видалення служби за допомогою інструменту «Редактор реєстру».
11
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення regedit у полі «Відкрити».
12
Підтвердіть виконання команди запуску редактора натисканням кнопки OK і розкрийте гілку реестраHKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetServices.
13
Вкажіть папку зі значенням імені обраного сервісу і видаліть її.