Як позбутися запаху котячої сечі на дивані. запах котячої сечі на дивані.

Причини, по яких ваш улюбленець може сходити в туалет не в свій лоток різні: проблеми зі здоров'ям, стрес, необхідність помітити свою територію, брудний лоток і недостатній догляд. Якщо ваш кіт зіпсував меблі, не варто лаяти його і карати, краще негайно починайте усувати пляму і запах, інакше потім це буде зробити набагато складніше.
Вам знадобиться
  • - марганцівка;
  • - оцет;
  • - перекис водню;
  • - засіб для миття посуду;
  • - спирт;
  • - сода.
Інструкція
1
Якщо пляма зовсім свіже, то позбутися його буде досить просто. Натріть трохи господарського мила і змішайте стружку з теплою водою. Отриману кашку нанесіть на диван і залиште на кілька хвилин, поки тканина не просочиться мильним розчином. Видаліть мило за допомогою вологої губки.
2
Спробуйте почистити диван горілкою або спиртом. Для цього з мочите забруднене місце рідиною, трохи потріть і просочіть сухий паперовою серветкою. Також можна використовувати міцний чорний чай або розчин соди.
3
Від більш сильного запаху можна позбутися за допомогою продуктів, що діють як окислювачі. В теплу воду додайте трохи марганцівки і отриманим розчином обробіть диван. Після обробки з мочите забруднене місце чистою водою. Замість розчину марганцівки можна використовувати розчин йоду (з розрахунку 15 крапель антисептика на 500 мл води) або 9% оцту, наполовину розведеного водою.
4
Застарілі плями і в'ївся запах допоможуть прибрати розчини, що складаються з декількох компонентів. Змішайте 1 ч.л. оцту і 4 ст.л. води і нанесіть розчин на пляму. Насипте на забруднене місце харчової соди. Зачекайте 15-20 хвилин, після чого протріть оброблене місце вологою ганчіркою. Якщо запах вивести не вдалося, то додатково обробіть диван сумішшю перекису водню і засоби для миття посуду. Для цього в пластиковій посуді змішайте 100 мл перекису і трохи засобу для посуду. Нанесіть суміш на пляму на 10-20 хвилин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hbugFh5IJpA
Зверніть увагу
Застосування деяких засобів може зіпсувати оббивну тканину дивана, тому перевірте дію засобу на невеликій ділянці ткані.Дезодорірующіе і хлоровмісні кошти тільки маскують запах.
Корисна порада
Існують професійні засоби для нейтралізації запаху котячої сечі, які можна купити в зоомагазині. Дані кошти бувають як універсальні, так і спеціальні для меблів.