Як пакувати валізу.

Якщо ви збираєтеся в поїздку, вам знадобиться зручний валізу . Однак якщо він буде упакований неправильно, ви ризикуєте отримати м'яті або зовсім зіпсовані речі. Тому дуже важливо пакувати валізу за правилами.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до зборів, подумайте, які речі вам знадобляться у подорожі. Тут все буде залежати від пори року і пункту призначення. Візьміть ручку з папером, розділіть речі на групи (ліки, одяг і т.д.) і накидайте список. Потім перегляньте його та переконайтеся, що все необхідне на місці.
2
Викладіть всі речі на ліжко, диван або підлогу і складіть по групах: брюки - до штанів, ліки - до ліків і т.д.
3
Дістаньте мішечки для взуття та чохли для одягу, так як кожна пара взуття, і кожен вид одягу повинні знаходитися в індивідуальних чохлах. Предмети гігієни, шампуні, креми і ліки краще упакувати в прозорі косметички. Майте на увазі, що в дорогу краще брати маленькі упаковки.
4
Складіть взуття в тканинні мішечки і помістіть на дно валізу а. Зверху покладіть брюки, складені вдвічі, рушники і білизну. Трикотаж (майки, топи і т.д.) скрутіть в трубочки. Помістіть майку на стіл лицьовою стороною, складіть рукава і скрутіть її у напрямку зверху вниз. Таким чином, вони не помнуться, не деформуються і займуть мінімум місця. На трикотаж покладіть сукні. Якщо ви збираєтеся на море, помістіть купальні приналежності на самий верх.
5
Перед тим як упаковувати шампуні, креми і ліки переконайтеся, що кришки щільно закриті. Акуратно складіть всі пляшечки і бульбашки в косметички і помістіть їх в бокові кишені валізу а.
6
Тепер пройдіться по списку і переконайтеся, що нічого не забули. Затягніть ремені і закрийте валізу . Ніколи не переповнюйте валізу , так як в найвідповідальніший момент може зламатися блискавка. Якщо ваш валізу не має внутрішнього кодового замка, купіть замок з ключами для сумок і валізу ів. Для того щоб не сталася плутанина з вашим багажем, наклейте на валізу яскраву наклейку.
Корисна порада
Пам'ятайте, що для кожного типу поїздки потрібно вибирати певний валізу. Для авіаперельотів придбайте міцний водонепроникний валізу, втолюбітелям краще скористатися м'яким валізах, а дамам підійдуть валізи на колесах. Якщо ви відправляєтеся в подорож з дітьми, купіть велику валізу з колесами, які обертаються по колу.