Як вивести чорнило з тканини.

Чорнильне пляма на улюбленій речі - подія малоприємне. Але з будь-якої ситуації є вихід. Видалити небажане забруднення можна за допомогою сучасних засобів, а також, застосувавши народні поради та рекомендації.
Інструкція
1
Свіже чорнильна пляма ви можете видалити за допомогою кислого молока, яке попередньо необхідно трохи підігріти. Тканина опустіть в молоко на 20-30 хвилин. Після цього забруднену ділянку заперіть в мильній воді, додавши трохи нашатирного спирту або бури.
2
Не менш ефективно чорнило виводить нашатирний спирт і питна сода. Для цього 2 чайні ложки соди, 1 чайну ложку нашатирного спирту розведіть у склянці води. Отриманий розчин нанесіть на забруднену ділянку. Через 10-15 хвилин виперіть тканину, додавши трохи прального порошку. У разі необхідності процедуру можна повторити.
3
Чорнило з білою тканини виводять за допомогою нашатирного спирту і перекису водню. Для цього в склянці теплої води розведіть 1 чайну ложку нашатирного спирту і 1 чайну ложку перекису водню. В отриманому розчині змочіть ватяний тампон і прикладіть до плями. Через 5-10 хвилин тканину виперіть в теплій воді.
4
Застаріле чорнильна пляма на тканини можна видалити за допомогою спеціальної суміші. Для її приготування вам потрібно 1 чайна ложка нашатирного спирту, 1 чайна ложка скипидару. Дані інгредієнти змішайте до отримання однорідної консистенції. Отриману суміш нанесіть на забруднену ділянку тканини . Через 15-20 хвилин виперіть виріб, додавши трохи мильного розчину.
5
Для видалення чорнила з шовкових тканин використовуйте порошок гірчиці. Для цього гірчицю розведіть до консистенції кашки і нанесіть на забруднену ділянку тканини . Після того як вона підсохне, акуратно зіскоблити її. Після цього виріб промийте в прохолодній воді.
6
З вовняної тканини чорнильна пляма можете видалити, застосувавши гас. Для цього забруднення замочіть на 20-30 хвилин в чистому гасі, після чого виріб обполосніть в теплій воді. Щоб різкий запах розчину не залишився на вашій речі, вивісите її на 30-40 хвилин на лоджію або балкон.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zXALt1RT-GY