Як носити чоловічий костюм. Як носити костюм чоловікові.

Чоловіча костюм здатний додати вашому зовнішньому вигляду більш офіційний статус. А щоб відчувати себе впевнено і справити хороше враження потрібно вміти не тільки комбінувати його елементи, а й знати правила поводження з костюм ом.
Інструкція
1
Якщо ви віддаєте перевагу жилети або однобортні піджаки, то останній ґудзик застібати не потрібно. У тому випадку, коли ви одягаєте однобортний піджак з двома гудзиками без жилета, верхній гудзик необхідно залишити розстебнутій. Однобортний костюм з трьома гудзиками застібайте тільки на верхню або на перші два гудзики. Двобортні піджаки правильно носити повністю застебнутими.
2
В неофіційній обстановці розстібайте однобортний піджак тільки в тому випадку, якщо під ним знаходиться жилет. А також, його можна розстебнути під час прийому їжі. Під час офіційних заходів, таких як презентації, вручення нагород, зустрічі ділових партнерів і наради розстібати піджак не слід, навіть якщо під ним є жилет.
3
Знімайте піджак у присутності жінок тільки після того, як попросіть дозволу, інакше це буде вважатися серйозним порушенням правил пристойності. Також, заборонено знімати піджак в офіційній обстановці і під час розмови з керівником. Ви можете дозволити собі зняти цей елемент костюм а тільки в тому випадку, якщо всі навколишні співробітники є рівними вам по чину.
4
У зовнішній нагрудну кишеню розміщуйте тільки шовкові хустки, що відрізняються за кольором від краватки. У внутрішню кишеню дозволяється класти такі тонкі речі, як гаманець з банківськими картками та ручка. У бокові кишені піджака можна покласти ваші візитні картки, невеликий щоденник і носовичок. Кишені жилета призначені виключно для годин. А в бокові кишені брюк необхідно класти ключі і монети, але тільки в тому випадку якщо вони знаходяться в чохлі. В іншому випадку ключі можуть порвати підкладку, а монети будуть постійно дзвеніти при ходьбі.
5
К костюм у обов'язково потрібно підібрати сорочку з довгим рукавом. Її манжети повинні виступати з-під рукавів піджака на 2 сантиметри. Сорочку в смужку не слід поєднувати з таким же костюм ом і краваткою.
6
Вибирайте краватку таким чином, щоб його ширина відповідала лацканів, а довжина широкого кінця перекривала пояс штанів не більше ніж на 2 сантиметри.
7
Підберіть до костюм у простий і елегантний ремінь, виконаний з натуральної шкіри і поєднується за кольором з черевиками. Ширина брючного ременя не повинна бути більше 3 сантиметрів. А пряжку вибирайте одного кольору з іншими металевими елементами костюм а.
8
Поєднуйте шкарпетки з тоном костюм а чи віддавайте перевагу чорному кольору. Довжина шкарпеток повинна бути достатньою, щоб гомілки не відкривались, коли ви сидите.
9
Черевики вибирайте темних кольорів. Вони повинні бути на тонкій підошві і виконані з натуральної шкіри. Найкраще з костюм ом виглядають черевики на шнурках.