Як визначити діагональ монітора.

Величина діагоналі монітора в дюймах визначає основний показник розмірності даного пристрою. Від нього залежить багато чинників, серед яких дозвіл екрана, яке впливає на чіткість і якість зображення. У зв'язку з цим часом необхідно знати дану характеристику.
Інструкція
1
Ознайомтеся з інструкцією по експлуатації, паспортом або гарантійним талоном вашого монітора . Як правило, в цих документах вказуються характеристики пристрою, серед яких є розмір екрану, обчислюваний в дюймах. Знайдіть цифру, біля якої праворуч стоять дві верхні прямі лапки. Саме вона є діагоналлю монітора . Якщо дані документи давно загублені, то визначити дану інформацію можна іншими способами.
2
Скористайтеся лінійкою або іншим вимірювальним пристроєм. Виміряйте відстань між двома протилежними кутами монітора . Якщо у вас є дюймовий вимірювач, то це і буде діагоналлю екрана. Якщо розмір вийшов в сантиметрах, то необхідно розділити цю величину на 2,54, щоб отримати дюйми. Однак цей спосіб має деякі недоліки. Так діагональ монітора , що вказується в документації, може бути трохи більше за рахунок того, що деякі виробники розраховують її з урахуванням частини екрану, яка знаходиться під корпусом.
3
Вивчіть назву вашого монітора . Окрему увагу приділіть цифрам. У більшості випадку, якщо є цифра «9», то монітор є 19-дюймовим, якщо ж стоїть цифра «7», то пристрій - 17-дюймове. Якщо скомбінувати дану інформацію з вимірами, то можна спробувати визначити діагональ монітора .
4
Введіть у пошуковику назву моделі вашого монітора . Воно, як правило, вказується в лівому верхньому кутку корпусу пристрою або на задній панелі, де також наголошується серійний номер та інша інформація виробника.
5
Перейдіть по одній із запропонованих посилань пошукового запиту на сайт будь-якого інтернет-магазину. Знайдіть ваш монітор у продажу і виберіть розділ «Характеристики». Тут буде вказана різна інформація про пристрій, серед якої і діагональ монітора .