Як сіяти капусту. Як сіють насіння капусти.

Капуста - одна з найбільш затребуваних овочевих культур, яка користується величезною популярністю, як у досвідчених садівників, так і у любителів. Щоб урожай виріс багатим, необхідно дотримуватися всіх правил і рекомендації посіву.
Вам знадобиться
  • - насіння;
  • - грунт для розсади;
  • - ємність для висадки розсади.
Інструкція
1
Перед висадкою насіння білоголової капусти необхідно підготувати. Для цього підігрійте воду до 40-60 градусів і опустіть в неї сухе насіння рослини. Через 10-15 хвилин переведіть їх на кілька хвилин у холодну воду. Тепер насіння помістіть в спеціальний розчин мікроелементів (придбати його можна в спеціалізованому магазині). Після цього промийте їх і залиште на 10-12 годин в прохолодному місці. Насіння готові до висадки.
2
Для висадки насіння підготуйте спеціальний грунт. Для його приготування вам потрібно 1 частина піску, 1 частина торфу, 1 частина дернової землі. Даний субстрат помістіть в невеликі дерев'яні або пластмасові ємності. Сіяти насіння капусти необхідно на відстані 1-2 см один від одного. Глибина посіву - не більше 1 см. Після посадки насіння полийте слабким розчином марганцівки, щоб уникнути зараження різними захворюваннями.
3
Ідеальний період для посадки насіння - березень місяць, так як на початку квітня розсаду пересаджують у відкритий грунт. Як тільки з'являться перші листочки, розсаду прорідити, видаливши слабкі і незміцнілі паростки. При цьому не забувайте про температурний режим, до появи перших сходів підтримуйте її в межах 20-25 градусів, після цього - 10-15 градусів буде цілком достатньо.
4
За 10-12 днів до пересадки розсади на відкритий грунт її необхідно трохи загартувати, щоб вона краще прижилася. Для цього в денний час паростки виносьте на свіже повітря на декілька годин, так як рослина має поступово звикнути до сонця, температурі і вітру. Пізні сорти капусти висаджуйте в кінці травня, коли пройдуть всі заморозки.
5
Не забувайте про догляд за рослиною. Розсаду капусти необхідно регулярно поливати водою кімнатної температури. Після висадки на відкритий грунт рослину поливають залежно від висихання грунту.