Як вставити код на сайт.

З вставкою коду на сайт доведеться зіткнутися будь-якому починаючому веб-майстру або просто людині, у якої робота перетинається c управлінням сайт ом . Для того щоб впоратися з цим завданням, спочатку необхідно дізнатися за допомогою якої CMS був створений сайт.
Інструкція
1
Якщо при створенні сайт а не використовувалася CMS (система управління сайт ом), то процес помітно усложняется.Для початку потрібно визначити ті сторінки, на яких потрібно розмістити код. Потім ці сторінки потрібно відкрити текстовим редактором. Якщо вони розташовані на хостингу, то доведеться скористатися FTP, скачавши відповідний менеджер. Потім підключитися до сайт у, вибрати потрібні сторінки, і, відкривши їх, внести туди ізмененія.Похожіе дії можна виконати за допомогою спеціалізованих текстових реакторів, які можуть працювати через FTP. Ви просто вводите логін і пароль від FTP, потім змінюєте файли на сервері, використовуючи всього-на-всього одну програму.
2
Якщо у вашої сайт а є CMS, то в залежності від типу CMS процес може помітно відрізнятися, але суть скрізь одна і та же.После авторизація в системі управління сайт ом знайдіть розділ меню з одним з наступних назв: «Управління вмістом», «Управління сторінками», «Управління контентом» і т.п. Сенс у тому, щоб отримати можливість змінювати вміст сторінок. Після того як ви знайдете дану можливість, перейдіть в режим форматування коду (для того щоб бачити не підсумкову складову, а «голий» HTML) і вставте код.
3
Замовте вставку коду у професіоналів. Якщо ви заплуталися в своїх діях і не можете вставити код на сайт, то розумним рішенням буде віддати цю справу знає людині. Таких працівників дуже багато на фріланс-біржах. Просто перейдіть на один з таких сайт ов, зареєструйтесь абсолютно безкоштовно як роботодавця і створіть пропозицію. На вашу тему відразу ж відгукнуться і допоможуть за невелику вознагражденіе.Ето спосіб можна вважати найякіснішим і безпечним, тому ви не нашкодите власним сайт у, хоч і витратите трохи грошей.
Зверніть увагу
Остерігайтеся фрілансерів-шахраїв. Шукайте людини з хорошим рейтингом, і тоді ваші зусилля не будуть марними.