Як зберегти профіль.

Запам'ятати профіль користувача зручно за допомогою програмних засобів. Це не буде змушувати вас вводити по декілька разів одні й ті ж дані. Часом більшість користувачів не розуміють як це зробити, але ж насправді тут немає нічого складного.
Інструкція
1
Використовуйте браузер для зберігання свого профіля.Все сучасні браузери мають таку функцію. Програма проводить так званий «Діалог з користувачем» і після введення логіна і пароля запитує «Чи хочете ви зберегти пароль?». Якщо ви позитивно відповісте, то на комп'ютері створиться папка з вашим особистим профілем, де в зашифрованому вигляді буду зберігатися всі ваші паролі від відвідуваних сайтов.Такой спосіб дуже зручний, якщо використовувати ще і синхронізацію. Все браузери можуть зберігати логін і пароль також у себе на сервері. Це дуже зручно, якщо ви переустанавілі операційну систему. В цьому випадку, коли на чисту систему буде знову встановлений браузер, то він завантажить з сервера всю особисту історію. Такий підхід забезпечить масу зручностей і безсумнівно сподобається будь-якому користувачеві.
2
Xmarks Sync є другим рішенням проблеми збереження профіля.Ето розширення дозволяє зберігати паролі у себе на сервері, але до всього цей процес доповнюється безліччю надбудов, плагінів і шіфрованіем.Расшіреніе доступно для всіх браузерів (крім Internet Explorer і Maxthon).
3
Використовуйте KeePass Password Safe. Це вже окремий додаток, які дозволять зберігати профіль локально або в мережі. За можливостями не поступається Xmarks Sync, але більш вимоглива до ресурсів. Також для настройки програми потрібно час і невеликі знання досвідченого пользователя.KeePass Password Safe з точки зору безпеки є найнадійнішим варіантом, який збереже ваше ім'я користувача і забезпечить його від зломів і інтернет-шахрайства.