Як зробити bluetooth для комп'ютера самому. Як самому зробити блютуз.

Будь-який пристрій, що підключається до комп'ютера, потребує встановлення. Сучасна операційна система Windows 7 практично завжди розпізнає нові пристрої автоматично.
Інструкція
1
Якщо ваш bluetooth-адаптер не визначається за замовчуванням, вирішити проблему можна самостійно. Підключіть bluetooth-адаптер до комп'ютера, використовуючи будь-який вільний USB-порт. При підключенні система видасть звуковий сигнал, що говорить про те, що виявлено новий пристрій. Знайдіть в упаковці диск від bluetooth-адаптера і вставте в привід комп'ютера . Якщо диска в комплекті немає, завантажте драйвера з інтернету. Всі завантажені файли обов'язково перевіряйте за допомогою антивірусного програмного забезпечення.
2
Встановіть драйвер для bluetooth з диска. Для цього запустіть автоматичну установку або знайдіть на диску файл setup.exe і двічі клацніть по ньому мишею. Здійсніть установку драйвера та інших доданих програм. На робочому столі і в панелі інструментів з'явиться відповідний значок bluetooth-з'єднання.
3
Перезавантажте комп'ютер, щоб завершити процес установки. Після завантаження операційної системи клікніть мишею по синьому значку bluetooth-з'єднання, щоб знайти зовнішні пристрої, що підтримують зв'язок за технологією bluetooth. Дотримуйтесь пунктам установки з'єднання з новим пристроєм. Встановіть пару з зовнішнім пристроєм, якщо ви хочете здійснювати з'єднання за замовчуванням кожен раз, коли зовнішній пристрій буде в межах досяжності.
4
Використання bluetooth-адаптера дозволить вам швидко і легко копіювати файли з телефону, робити резервне збереження важливих даних, а також використовувати стільниковий телефон як модем для підключення до мережі інтернет. Також не варто забувати про те, що в інтернеті на даний момент часу представлена велика кількість різноманітного програмного забезпечення, яке дозволяє спростити процес передачі файлів з комп'ютера на мобільні телефони і назад. При цьому є великий список інших функцій.