Як заблокувати доступ в інтернет на комп'ютері. Як дізнатися що раблокіровани сайти на комп'ютері.

Інтернет-павутина огорнула всі сфери нашого життя. У ній є все - від розваг і замовлення піци додому, до найважливіших нарад. Інтернет став невід'ємною частиною життя людства. Але й тут знайдеться ложка дьогтю на бочку з медом.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте інтернет-браузер «Opera», то у вас з'являється можливість заборонити вхід на сайти за допомогою налаштувань самої програми.
2
Перейдіть в пункт меню «Інструменти», який знаходиться у верхній частині браузера ».
3
У вікні, виберіть пункт «Додатково», далі натисніть на пункт «Заблокований вміст». У вікні, введіть адреси сайтів, до яких потрібно заборонити доступ.
4
Для користувачів, які добре розбираються в ОС Windows, існують і інші способи. В даному випадку нас цікавить файл "hosts", який знаходиться в директорії за наступним шляхом: "C: Windowssystem32driversetc" (для операційної системи Windows 2000 шлях до директорії відрізняється - "C: WINNTSystem32driversetc"). Для швидкості пошуку файлу натисніть клавіші Win + R, в відкрилося вікно скопіюйте шлях директорії, вказаний вище.
5
Відкрийте файл "hosts" за допомогою стандартного блокнота. У розпочатому тексті нас цікавить рядок, де знаходиться слово «localhost». У цьому рядку ми бачимо приклад - «127.0.0.1 localhost». Надалі, щоб заблокувати, наприклад, сайт «Вконтакте» або «Однокласники», або ж будь-який інший сайт, достатньо перейти в кінець документа і ввести наступне: 127.0.0.1 www.vkontake.ru, 127.1.0.1 www.odnoklasniki.ru або будь-який інший сайт, доступ до якого потрібно запретіть.Небольшое пояснення: цифри зліва - ніщо інше, як внутрішній IP-адресу вашого комп'ютера, праворуч - ім'я домена, до якого ви збираєтеся заборонити доступ.
6
Для того щоб зміни вступили в силу, потрібно зберегти файл (тільки з правами адміністратора), а потім перезапустити комп'ютер. При наступній спробі зайти на заблоковані сайти, браузер буде ігнорувати з ним з'єднання, а завантаження сторінки буде перервана.
7
Якщо користувач, від якого ви блокуєте сайти, знає, що таке «hosts» і для чого він потрібен, вам варто встановити пароль до папки, в якій він зберігається. Для цього існує безліч програм, які можна знайти на просторах інтернету.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8kNMMG1RHc0
Зверніть увагу
Більшість дітей досить рано навчається відключати такі заборони батьків. Якщо ж ви хочете бути більш впевненими в безпеці вашої дитини від шкідливих матеріалів, то слід скористатися брандмауерами і фаєрвол.
Інтернет є прекрасним засобом не тільки для розваги та спілкування з друзями, але і для роботи і навчання. У всесвітній павутині багато корисної інформації, але марною і навіть шкідливою нітрохи не менше. Ваші діти, особливо маленькі, зазвичай не віддають собі звіт в тому, куди вони лазять під час своїх гулянь по інтернету і можуть «наловити» вірусів або надивитися порно-матеріалів.
Інструкція
1
Обмежити дитячі мережеві походеньки або зовсім заборонити дітям доступ до мережі без нагляду нам допоможуть спеціальні програми, викачані з інтернету. Візьмемо, наприклад, програму KidsControl. Встановлюємо її і запускаємо.
2
Далі у вікні програми шукаємо пункт меню «Права користувачів», потім переходимо в «Адміністратор» та «Доступ до панелі управління». Забороняємо доступ до панелі управління для інших користувачів, щоб навіть самий хитрий з наших дітей не зміг настройки безпеки змінити.
3
Складаємо список заборонених ресурсів: тиснемо на «Заборонені ресурси» та навпроти потрібних категорій ставимо галочку. Далі тиснемо на «Заборонені файли». Таким же чином закриваємо доступ до певних груп файлів, які ми самі відзначимо галочками.
4
Щоб заборонити або дозволити до перегляду якийсь окремий ресурс, нам потрібно налаштувати списки заборонених і дозволених сайтів в закладках «Білий список» та «Чорний список».
5
Якщо потрібно повністю заборонити доступ до інтернету в певний час і дні, то користуємося закладкою «Розклад доступу». Можна вибрати певні проміжки часу і дні, а якщо вибрати всі дні тижня, то можна зовсім заблокувати доступ до інтернету тому чи іншому користувачеві.
6
Інформацію про відвідані за час вашої відсутності сайтах ви можете, вибравши «Журнал завантажень». Там відобразяться дані про всі переглянутих сторінках.