Точний час: Як дізнатися.

Насправді, широко відома фраза Людовика XVIII про точність і ввічливості королів має рідко згадуване продовження, абсолютно міняє її звичний сенс. Повністю вона звучить так: «Точність - ввічливість королів, але обов'язок - для їхніх підданих». І якщо точність - це зовсім не обов'язкова ознака королівського статусу, то пунктуальність - неодмінна риса кожного важливого людини.
Інструкція
1
У наше століття поширених інформаційних технологій існує маса способів дізнатися точний час. На багатьох стільникових телефонах і смартфонах існує спеціальна функція, яка називається «Час оператора». Сенс її полягає в тому, що на відміну від стандартних годин, відлічують секунди якимсь вбудованим механізмом, телефон також може отримувати настройки часу від мобільного оператора. Якщо ваш апарат підтримує цю можливість, зайдіть в настройки дати й часу стільникового телефону і включіть автообновление в меню «Час оператора». Тепер, незалежно від вашого місцезнаходження, ви зможете дізнатися точний час, глянувши на мобільний телефон.
2
Коли ви перебуваєте біля комп'ютера, дізнатися точний час можна, поглянувши в правий нижній кут екрану, де розробники Windows завбачливо позначили електронний годинник. Однак тут є один нюанс. Будь-які годинники з плином часу мають властивість рассінхронізіроваться. Тому, щоб дізнатися точний час, зайдіть в настройки дати й часу комп'ютера на вкладку «Час інтернету». Вибравши будь-який з запропонованих серверів, натисніть кнопку «Оновити зараз». Тепер ваш комп'ютер також буде показувати точний час.
3
Якщо ви хочете дізнатися точний час нестандартним способом, наберіть в пошуковику Google або Яндекс запит «точний час». Самій верхній рядком з усіх показаних результатів пошуку ви побачите місцевий час в вашому часовому поясі. Крім того, загляньте на сайт, який так і називається «Точний час», розташований за адресою www.direct-time.ru. На головній сторінці на білому фоні ви побачите електронний годинник, що відлічує хід часу з точністю до секунди.