Яким чином оплатити замовлення "Оріфлейм".

« Оріфлейм » - відома шведська косметична компанія. Її продукцією користуються багато сімей. Поширення косметики « Оріфлейм » здійснюється шляхом прямих продажів. Консультанти набувають косметику для особистого користування і для своїх клієнтів в сервісних центрах компанії або замовляють кур'єрську доставку на будинок. Оплатити замовлення можна будь-яким з наведених нижче способів.
Інструкція
1
Найпростішим і надійним способом є оплата через операторів Сервісного центру. Робоче місце оператора оснащено не тільки касовим апаратом для прийому оплати готівкою, але й терміналами, через які відбувається списання коштів з пластикових карт Mastercard і Visa.
2
Компанія « Оріфлейм » співпрацює з низкою платіжних систем: «Елекснет», «Рапіда», ОСМП («Е-порт» і «Ківі»), «Кампей», «Киберплат» , «Дельтапей», «Пінпей». Оплатити замовлення консультант також може через термінали банку ВТБ24. Прийом платежів проводиться як готівкою, так і пластиковими картами. Платнику при цьому необхідно вказати код операції - 275. Зарахування платежу на рахунок консультанта відбувається моментально.
3
Оплатити замовлення « Оріфлейм » можна в одному з салонів стільникового зв'язку МТС або «Зв'язковий». Платіж йде протягом 5 днів. «Зв'язковий» при цьому пропонує оформити безкоштовну карту MasterCard, на яку зараховуються бонуси. Ними консультант може скористатися при оплаті наступних замовлень через інтернет.
4
Відділення Ощадбанку виробляють перерахування коштів на рахунок консультанта в безготівковому порядку. Подібну операцію може здійснити також будь-який комерційний банк. Якщо консультант відкриє рахунок в ВТБ24, то він зможе проводити оплату замовлення по інтернету.
5
Для оплати продукції консультант « Оріфлейм » може звернутися в будь-яке поштове відділення Росії. Бланки для перерахування грошових коштів знаходяться у вільному доступі на пошті. Платіж надходить на рахунок в короткі терміни.
6
Якщо доставка замовлення здійснюється безпосередньо на будинок консультанту, то його оплату можна провести відразу ж через кур'єра. У цьому випадку кур'єр видає платнику касовий чек і забирає готівкові кошти. При доставці продукції на будинок можна також зробити передоплату і при отриманні замовлення показати кур'єру чек про оплату.