Як упоратися зі стресом.

Стрес - це негативна реакція на навколишні фактори зовнішнього середовища. В залежності від їх сили людина відчуває емоційне і фізичне перенапруження, від якого весь організм працює в посиленому режимі, що призводить до різних захворювань. Щоб максимально скоротити негативний вплив стресу на організм, потрібно навчитися керувати емоціями, тобто виробити стресостійкість і підтримати організм.
Інструкція
1
Якщо ви систематично відчуваєте стресові ситуації, то повинні максимально дбайливо ставитися до свого здоров'я. Якщо людина достатньо часу відпочиває, раціонально харчується, соціально благополучний, то всі зовнішні впливи і негативні емоції переносяться набагато м'якше і легше. Науково доведено, що максимальна кількість стресів припадає на ранок. Тому дотримуйтесь режим дня і вчасно лягайте спати. Хронічне недосипання, ранкова поспіх, громадський транспорт і догану начальника можуть зробити свою чорну справу, почне пустувати серце, шлунок, знизиться імунітет, що призведе до тяжких наслідків.
2
Відомо, що оптимісти набагато легше переживають стресові ситуації, ніж песимісти. Дивіться на все з філософської точки зору. Якщо ви не можете змінити ситуацію, то змініть ставлення до неї.
3
Якщо все-таки стрес вибив вас зі звичної колії, використовуйте заспокійливі відвари валеріани, пустирника, перцевої м'яти, звіробою. При систематичному вживанні стреси будуть здаватися не такими гострими, настрій помітно покращиться, нормалізується сон і апетит.
4
Фізична активність допомагає впоратися зі стресом в кілька разів швидше, ніж гіподинамія. Невелика пробіжка по утрам, 1:00 в басейні або у фітнес-центрі сприяють виробленню гормонів радості, тонізують і підвищують імунітет, що важливо при систематичних стресових ситуаціях.
5
Масаж, сауна, вечір у теплій компанії допомагає впоратися з будь-яким стресом і отримати на довгий час заряд бадьорості та оптимізму.
6
Якщо все-таки жоден спосіб впоратися зі стресом не допоміг, необхідно звернутися до лікаря і отримати професійну медичну допомогу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_LTUn3HYdxU
Корисна порада
Пам'ятайте, що краще уникати стресів, ніж боротися з ними і тривалий час лікувати негативні наслідки. Якщо намічається стресова ситуація, не реагуйте гостро, подумайте про хороше. Наприклад, згадайте вечір на дачі, поїздку на море, приємні хвилини в колі добрих друзів. І не забувайте, що всі хвороби від нервів, і лише деякі - від любові.