Як прикрасити клас.

Школа - це не тільки навчальні будні, але і свята, які проходять в її стінах. Перед кожним з таких свят прийнято прикрашати шкільні класи, де вони проводяться. Якими саме мають бути ці прикраси, залежить від того, для якого свята вони призначені.
Інструкція
1
Дуже ошатно виглядає класна кімната, оформлена дитячими малюнками. Тому перед тим чи іншим святом насамперед треба оголосити серед учнів конкурс малюнків на задану тему. Якщо наближається 8 березня, темою робіт будуть мами, якщо скоро Новий рік - підійде зимова сказочнаяч тематика, якщо ви готуєтеся до 23 лютого, запропонуйте дітям пофантазувати на папері на військову і патріотичну теми і так далі. Коли малюнки будуть зроблені, виберіть кращі. Їм належить прикрашати стіни класу в саме свято.
2
Крім малюнків ще до настання очікуваної дати потрібно заготовити інші саморобні прикраси. Якщо готується захід до Дня знань, доречно буде вирізати з кольорового картону букви і кленові листочки. Новорічні урочистості чудово пожвавлять зроблені з білого паперу сніжинки. Для Дня святого Валентина можна підготувати саморобні сердечка. З саморобних кольорових букв можна скласти найрізноманітніші написи або розвісити ці букви хаотично.
3
Не обійтися і без стандартних атрибутів свят. Купіть і розвісьте по класу гірлянди, кольорові кулі. Можна викласти з гірлянд дати і написи, створити цілі фігури з різнокольорових кульок. На кулях можнонарісовать маркером кольорові пики, зробити написи. Якщо є можливість, можна розставити живі квіти в горщиках - тюльпани або гіацинти. Підійдуть і засушені букети, гербарії з листя і квіток. Все залежить від вашої фантазії. Не забудьте крупно написати на дошці привітання зі святом. І тоді клас перетвориться.