Як підібрати аксесуари для волосся.

Ніщо так не прикрашає жінку, як пишні, блискучі, доглянуті волосся . Щоб виділити, добре укласти і продемонструвати у всій красі це свою зачіску, дами з давніх часів використовують величезну кількість різних шпильок, гумок, пов'язок, обручів, стрічок і пр. Як будь-який елемент вбрання, аксесуари необхідно вміти правильно підбирати, і багато представниць прекрасної статі володіють цим мистецтвом досконало.
Інструкція
1
Будь аксесуар на голові буде привертати увагу до волосся, тому для початку слід подбати про зачіску. Сходіть в перукарню, зробіть гарну стрижку і укладку, а заодно порадьтеся з майстром про підходящих аксесуарах. Ваш майстер може підказати деякі варіанти моделювання зачіски з використанням обруча, заколок, стрічок і пр.
2
Якщо ви вирішили «поворожити» над зачіскою будинку, то перед вибором прикраси вирішите спочатку, що ви хочете спорудити на голові - хвостик, пучок, оригінальну косу або залишити волосся розпущеним.
3
Якщо ви хочете прикрасити свої волосся якимось привабливим аксесуаром, не зайвим буде вивчення сучасних модних тенденцій, але в будь-якому випадку ви повинні покластися і на власний смак. Будь-яке прикраса в обов'язковому порядку має гармонійно поєднуватися з вашим стилем одягу, а не виділятися, як чужорідний елемент. Вибір аксесуара залежить і від віку: те, що можуть дозволити собі юні дівчата, часто виглядає безглуздо на досвідчених, знаючих собі ціну, дамах. Останні повинні особливу увагу приділяти матеріалу і якості виробу.
4
Підбирати аксесуари ви повинні залежно від кольору волосся. Так, дівчатам з волоссям теплих рудих і шоколадних відтінків особливо підійдуть золотисті аксесуари. Блондинкам і русо волосся м дівчатам, а також тим, хто володіє розкішною копицею попелястого волосся, до особи будуть блискучі і сріблясті відтінки заколок, а також «холодні» кольори стрічок і обручів. Холодні відтінки прикрас для волосся прекрасно виглядатимуть і на пекучих брюнетках.
5
Форма обличчя - теж важливий аспект при виборі жіночих «штучок» для зачісок. Якщо у вас вузьке обличчя, то ви напевно укладаєте волосся пишними пасмами. Їх основну частину можна зібрати за допомогою оригінальної заколки на маківці. Непогано буде, і якщо ви використовуєте пов'язку або стрічку, підсунувши її нижче до лінії лоба. Дівчатам з овальними особами особливо пощастило, адже вони можуть з більшим успіхом використовувати всі - від всіляких шпильок до обручів. А ось круглолицим красуням доведеться візуально трохи витягнути риси обличчя. Цьому сприятимуть начісування на маківці і над лінією чола, а також широкий обруч або стрічка. Гумки з тканини або оксамиту, а також заколкі- «краби» ефектно виглядають на довгому волоссі будь-якого типу.
6
Підбираючи шпильки або гумки, ви повинні враховувати і густоту свого волосся. Якщо вони рідкісні і тонкі, вам однозначно не підійдуть великі вироби. Ваш найкращий вибір - шпильки у вигляді затискачів. Але якщо ви пишаєтеся густий і товстої шевелюрою, то доведеться вибирати те, що може утримати волосся : шпильки-автомати і широкі обручі.
Корисна порада
У пошуку предметів, здатних підкреслити вашу красу, обмежень для фантазії немає, тим більше, що будь-який аксесуар - шпилька це, обруч, косинка або стрічка - можна зробити єдиним у своєму роді, доповнивши яким-небудь елементом, виконаним своїми руками.
Сучасні виробники пропонують величезний вибір різноманітних складів для фарбування волосся . Як зорієнтуватися в цьому достатку і знайти щось дійсно підходяще для себе? Грамотно підібраний відтінок фарби підкреслить красу природного кольору волосся і очей, освіжить колір обличчя, створить запам'ятовується гармонійний образ, а якщо в цьому є необхідність, то і приховає сивину.
Вам знадобиться
  • дзеркало, денне освітлення, кілька улюблених речей.
Інструкція
1
Підійдіть до дзеркала при хорошому природному освітленні і критично огляньте стан своєї шкіри, її відтінок. Якщо шкіру вашого обличчя важко назвати ідеальною, і на ній є якісь висипання, почервоніння, пігментні плями і інші дефекти, то чистого білого і чорного кольору при фарбуванні бажано уникати. Якщо відтінок шкіри червонуватий, або ваша шкіра легко і швидко червоніє, то бажано уникати червоних відтінків фарби для волосся .
2
Спробуйте визначити свій цветотип. Саме від того, наскільки точно вдасться це зробити, залежатимуть нюанси кольорів і відтінків, найбільш вигідно поєднуються з вашою зовнішністю. Колірна гамма весна-осінь відповідає теплого кольоротипу, а гамма зима-літо відноситься до холодної. Якщо ваша шкіра має смаглявий, золотистий відтінок, а очі карі або зеленуваті, то в поєднанні з золотистим відтінком русявих або темних волосся ви можете сміливо зарахувати себе до представників теплого кольоротипу.
3
Визначте насиченість своїх природних колірних відтінків шкіри, очей і волосся . Жінка-весна в своїй зовнішності більш «прозора», її шкіра і очі боле світлі. Золотисті відтінки фарби для волосся , як темні, так і світлі, а також руді тони, підійдуть цього цветотипу. Світлі тони підкреслять ніжність, темні тони зроблять вигляд більш яскравим і насиченим. Чорний, попелястий і платиновий блонд не підійдуть «весні», роблячи фарби особи менш виразними. «Осені» підійде більшість теплих насичених відтінків, починаючи з темно-русявого, а от зі світлими відтінками волосся потрібно бути обережними - відтінок шкіри для цього цветотипа повинен бути світліше відтінку волосся , інакше образ «осені» зблякне.
4
Вважаєте, що природні фарби вашої зовнішності інші? Отже, якщо ваша шкіра світла, іноді навіть швидше прозора і має блакитний або ніжний рожевий подтон, то це і є домінуючий ознака холодного кольоротипу. «Зимовий» варіант - це зазвичай яскравий контраст: чорні очі і волосся и при дуже світлій шкірі обличчя, темний шатен з чистими синіми очима. «Літо» менш контрастно - при світлій шкірі обличчя у людей цього типу зазвичай світлі волосся и і очі. А найголовніше - ніде, ні в чому ніякого рудого.
5
Визначте, до якого варіанту холодного кольоротипу ви можете себе віднести. «Зимі» необхідно уникати будь-яких золотистих відтінків, особливо в світлій гаммі, зате, все попелясті відтінки, починаючи з темно-русявого, а так же чорний колір, підкреслять природну контрастну красу цього кольоротипу. «Лету» підійдуть всі холодні, попелясті відтінки світлих тонів, аж до світлого шатена. Якщо у вас гарна шкіра, то сміливо пробуйте платиновий або попелястий блонд.
6
Перегляньте свій гардероб. Якщо в ньому переважають речі одного кольору, то проаналізуйте цей факт. Можливо, ви не можете ясно зрозуміти, до якого саме типу віднести фарби власної зовнішності, але ваш гардероб підказує вам інтуїтивне рішення. Осені йдуть коричневі та оранжеві кольори - золото в волосся ах підкреслить вашу природну яскравість. Світло-зелений, блакитний, беж - підходять «весні». Чистий синій і червоний - швидше за все, ви - контрастна зима. Рожевий і попелястий - в гардеробі у «літа».
Зверніть увагу
Змішаний цветотип - досить часте явище в природі. Орієнтуйтеся у виборі відтінку для волосся, в цьому випадку, на свій гардероб. Не забудьте, що різка зміна кольору волосся спричинить зміну відтінків декоративної косметики та деяких деталей одягу.
Корисна порада
Є таке правило, підходяще абсолютно всім - хочете змінити свій образ в сторону м'якості і жіночності - вибирайте більш світлий відтінок свого природного тону волосся, більш темні відтінки того ж тону зроблять ваш образ яскравіше. Чим старше жінка, тим до більш світлим тонам вона повинна прагнути.