Як перевірити ананас на стиглість.

Ананас для росіян був і залишається делікатесом, яким можна побалувати себе або почастувати гостей за святковим столом. Звичайно, смачний тільки свіжий стиглий фрукт, тому, роздумуючи в магазині, який ананас вибрати, згадайте кілька корисних порад.
Вам знадобиться
  • - ананас;
  • - ніж.
Інструкція
1
Понюхайте ананас. Запах фрукта «в самому соку» нагадує ледь вловимий суничний аромат. Нудотний солодкуватий запах набуває ананас, який почав псуватися.
2
Зверніть увагу на верхівку ананаса. Густа і зелена, вона свідчить про свіжість фрукта. Потягніть за внутрішні листя. Якщо ананас стиглий, вони легко відділяються, і, навпаки, якщо листя міцно тримаються на підставі, це говорить про те, що фрукт недозрілий.
3
Надавите на ананас пальцями, тестуючи його на жорсткість. При цьому м'яка кірка - аж ніяк не ознака стиглості, як може здатися, а явне свідчення того, що фрукт лежаний. В ідеалі, ананас повинен бути дуже пружним. Можна також набувати жорсткий фрукт, якщо в наявності всі інші ознаки стиглості.
4
Поплескайте по ананасу долонею. Глухий звук говорить про стиглості, дзвінкий - про те, що фрукт недостатньо соковитий і, швидше за все, вже пересох.
5
Ідеальний колір кірки ананаса - жовто-коричневий. Однак допускається і злегка зеленуватий забарвлення. В останньому випадку, знайте, що фрукт був зірваний незрілим і дозрівав під час транспортування. Не варто купувати ананас інтенсивного зеленого кольору, ймовірно, він виявиться недостатньо солодким.
6
Після того, як ананас придбаний і принесений додому, переконатися в його стиглості можна, розрізавши фрукт. Правильно вибраний ананас має всередині інтенсивно-жовте, соковиту м'якоть. Бліда сухувата м'якоть - показник неякісного продукту.
Зверніть увагу
Деякі при виборі ананаса орієнтуються на його ціну, вважаючи, що чим дорожче ананас, тим він кращий. Як показує практика, така залежність простежується далеко не завжди.