Як вибрати хутряну куртку.

До вибору теплого одягу слід підходити дуже серйозно. Щоб не провести кінець осені, зиму і початок весни в ліжку з градусником у роті і гірчицею в шкарпетках, виходячи на вулицю, необхідно хорошенечко утеплятися. Дуже популярні у сучасних людей хутряні куртки, відмінно захищають своїх володарів від сильного вітру і зимової холоднечі. Хутряну куртку , як і будь-який інший предмет одягу, важливо правильно вибрати.
Інструкція
1
Відмінною зносостійкість володіють хутряні куртки з бобра. Вони здатні захистити вас від найнижчих температур. Такі вироби ідеально підходять для людей, які проводять тривалий час на вулиці.
2
Якщо для вас важливіше блиснути красою і вишуканістю свого гардеробу, ніж захиститися від негоди, придивіться до курток, скроєним з хутряних обрізків. Не сумнівайтеся, що виглядати в такій куртці ви будете просто надзвичайно. Хоча за морозостійкістю своїй вона може виявитися гірше навіть найпростішої текстильної вітровки.
3
Якщо ви не можете вибрати між такими властивостями хутряної куртки як краса і теплота, зверніть увагу на виріб з норки. Воно здатне поєднувати в собі обидві ці якості. Для теплої зими відмінним варіантом є хутряна куртка з каракулю, а для холодної - з овчини або соболя.
4
У зв'язку з величезною популярністю хутряних курток на сучасному ринку верхнього одягу, деякі недобросовісні продавці можуть підсунути вам зовсім не те, що ви хотіли в дійсності. Якщо ви хоч трохи сумніваєтеся в достовірності сподобалася вам хутряної куртки, краще відмовтеся від дорогої покупки або порадьтеся з розуміються в хутрі людиною.
5
Перед покупкою пам'ятайте обрану хутряну куртку в руках. Виріб не повинен шарудіти. А після того як ви відпустите куртку з рук, простежте за тим, щоб хутро тут же випростався і прийняв своє початкове положення.
6
Перевірте якість хутра, з якого зшита сподобалася вам куртка за допомогою вологої долоні. Проведіть їй по куртці. Якщо на вашій руці залишиться більше 3 ворсинок, хутро високою якістю не володіє. Будьте впевнені в тому, що такий виріб швидко втратить свій первісний вигляд і привабливість.
7
Спробуйте прищепити шви через підкладку обраної вами хутряної куртки. У якісного виробу нитки не товста. Якщо ви не знаходите швів зовсім, швидше за все, хутряна куртка виготовлена методом склеювання шкурок. А це означає, що вона прослужить вам максимум один сезон.