Як правильно зробити викладку товару.

Популярність, відвідуваність і виручка супермаркету в чому залежить від викладки товара на його полицях. Саме правильне розташування продукції може максимально полегшити потенційному покупцеві пошук потрібного йому товара . Крім цього, правильна викладка впливає і на якість роботи продавців супермаркету.
Інструкція
1
Викладення товара на стелажах супермаркетів повинна проводитися від підлоги до рівня очей високої людини. Найбільш вигідне для сприйняття покупцями розташування продукції - на висоті 130 см від підлоги. Полку, що знаходиться на цьому рівні, називається «золотий», на ній розмістіть найдорожчі товари. Сама ходова продукція, як правило, розташовується на рівні очей покупців, а більш дешева - на нижніх полицях.
2
При викладенні товара враховуйте і напрямок руху очей покупців. Людина, котрий розглядає полицю з продукцією в супермаркеті, дивиться, як правило, зліва направо і зверху вниз. Тому в лівій частині полиці викладайте найбільш популярні товари, а в правій - ті, які потребують «розкрутки».
3
Правильна викладка товара виключає наявність незаповнених продукцією проміжків. У покупця, який зайшов в магазин, повинно скластися враження, що полки його просто ломляться від великої кількості товара .
4
Правильна викладка товара увазі розташування його в кілька рядів: або в горизонтальному, або у вертикальному напрямку. Причому нижні полиці заповнюйте продукцією великих розмірів, а верхні - дрібними товара ми.
5
Правильна викладка товара направлена на «розкручування» не надто популярних речей і новинок за допомогою продукції, що користується у покупців великим попитом. Тому розташовуйте найбільш популярні товари на початку і в кінці полки, а між ними розміщуйте всю іншу продукцію.
6
Цінник при правильній викладці товара розміщуйте точно під продукцією, ціну якої він вказує. Цифри на ньому повинні бути великі і чіткі. Знижка, що діє на товар, повинна бути виділена жирним шрифтом або іншим кольором.
7
Зовнішній вигляд стелажів і полиць при правильній викладці товара повинен бути акуратним, привабливим і гармонійним.