Як вивчити сербську мову. де в Москві вивчити сербську мову з носієм.

Кожен, хто вивчає іноземну мова , переслідує якусь свою мету: влаштуватися на роботу, підвищити свої особисті знання, поспілкуватися з іноземцями або переїхати жити в іншу країну. Сербський мова не є найскладнішим, тому вивчити його самостійно цілком реально.
Вам знадобиться
  • - самовчитель;
  • - словник.
Інструкція
1
Щоб вивчити мова без допомоги викладачів, придбайте в книжковому магазині самовчитель по сербському мова у. Регулярно виконуючи всі завдання і вивчаючи нові слова, оволодіти мова ом можна всього за кілька місяців.
2
Дивіться фільми на досліджуваному мова е. Це допоможе вам швидше опанувати розмовною рівнем, сприймати сербський мова не тільки візуально, але і на слух, що є обов'язковою умовою вивчення будь-якої іноземної мова а.
3
Вивчайте нові слова за сербсько-російського словника. При цьому виписуйте їх, групуючи за темами або сферами застосування, виключаючи розташування слів в алфавітному порядку. Це допоможе запам'ятати нову інформацію, уникаючи витіснення раніше вивченої.
4
Тренуйте пам'ять, повторюючи вивчені слова на сербському мова е вголос або про себе, як тільки побачите предмет або явище, назва якого ви знаєте.
5
По можливості спілкуйтеся з носіями даного мова а. Це допоможе потренувати вимова і прискорить процес оволодіння розмовною рівнем.
6
Подивіться якийсь серіал, наприклад: Moj rodjak sa sela без перекладу на російську мова . Якщо знайдете його цікавим для себе, то вивчення нових слів, фраз і мовних зворотів стане серйозним стимулом для того, щоб дізнатися продовження серії або розв'язку якої-небудь дії.
7
Якщо самостійне вивчення для вас не під силу (ви не можете змусити себе займатися в відсутність контролю з боку або не в змозі організувати свій день, виділяючи час для домашніх занять), запишіться на курси сербської мова а, якщо такі є у вашому місті.
8
Спробуйте знайти викладача, який є носієм мова а, і домовтеся про індивідуальних заняттях. З його допомогою і за наявності необхідних зусиль з вашого боку, можна досить швидко опанувати сербським мова ом.
Корисна порада
Будьте готові до того, що на перших етапах вивчення мови стане досить складним заняттям. Однак у міру накопичення знань вам буде все простіше даватися вимова і запам'ятовування нових слів.
Плюси знання англійської мови величезні. Він відкриває двері до багатьох спеціальностей, закордонних відрядженнях, гастролей. Однак не у всіх є час відвідувати курси. Багато хто віддає перевагу займатися вдома самостійно.
Інструкція
1
Якщо ви прийняли рішення вивчити англійську по самовчителю, для початку підберіть курс, за яким вам буде цікаво займатися. Адже крім вас, ніхто не контролюватиме заняття, а спокуса закинути нудний самовчитель великий. Багато самовчителі розраховані на молодших школярів, в них присутні дитячі тексти, розбираються ситуації, які будуть нецікаві дорослому читачеві.
2
Займатися англійською мовою по самовчителю слід регулярно, найкраще - щодня. Ваші заняття не повинні бути занадто короткими. Бажано витратити годину-півтори на засвоєння нової теми.
3
Як би вам не хотілося перегорнути самовчитель на цікаву для вас главу, всі теми слід вивчати у тій послідовності, в якій вони містяться в самовчителі.
4
Ні в якому разі не переходьте до наступного уроку, поки не засвоїли попередній. Якщо ви не можете побіжно виконати вправу, запинаєтеся при читанні тексту і неправильно пишіть слова, працюйте доти, поки всі помилки не зникнуть, і лише потім приступайте до наступної теми.
5
Виконуючи вправи, читаючи по підручнику тексти англійською, вимовляєте слова вголос. Можете при цьому записати свою промову на диктофон, щоб після заняття заново прослухати текст і виправити свої помилки. Складний для вас розповідь спочатку прочитайте про себе, розберіть складні слова, і лише потім читайте вголос. Якщо в завданні вказано перекласти текст, робити це краще письмово.
6
Після проходження розділу обов'язково виконуйте контрольні завдання. Так ви зможете проконтролювати свої знання і прибрати пробіли, повторивши потрібний урок.
7
За книжковому самовчителю ви без зусиль освоїте англійську граматику, проте він не приділяє належної уваги фонетиці і лексиці. У свою чергу, аудіо- та відеокурси обходять своєю увагою настільки необходимою граматику. Краще всього, якщо ви сумістите ці методи навчання і скористаєтеся мультимедійним самовчителем, засвоюючи інформацію комплексно.