Як здійснити правильний догляд за сантехнікою.

Щоб раковини, унітази, ванни служили довго, необхідно постійно утримувати їх в чистоті і справному стані. При регулярному догляді сантехніка буде мати охайний вигляд.
Вам знадобиться
  • - ганчірка з мікрофібри;
  • - засоби для миття сантехніки;
  • - пластмасова вкладка-решітка;
  • - сода;
  • - нашатирний спирт;
  • - пральний порошок;
  • - вантуз;
  • - господарське мило.
Інструкція
1
Прикрийте зливний отвір раковини пластмасовою вкладкою-гратами, так ви зможете запобігти засмічення. Коли пристосування стане брудним, його легко зняти і вимити. Візьміть пральний порошок або кальциновану соду, ретельно розмішайте в дуже гарячій воді і злийте в отвір, так вам вдасться знежирити стік в кухонній раковині.
2
Прочищайте один раз в тиждень раковини вантузом, який являє собою гумовий поршень на ручці. З його допомогою можна чистити і зливні отвори у ванній.
3
Використовуйте чистячі засоби для сантехніки, які є у вільному продажу. Не варто чистити кухонні раковини і ванни рідкими розчинами, призначеними для очищення унітазів, оскільки в їх складі міститься соляна кислота, що руйнує шар емалі.
4
Врахуйте, що кошти, призначені для видалення іржі, не рекомендується постійно застосовувати, так як вони можуть спровокувати руйнування шару емалі на поверхні. А для миття унітазів та раковин, виготовлених з кераміки, їх можна використовувати регулярно. Для цих споруд соляна і щавлева кислоти нешкідливі.
5
Візьміть ганчірку або капронову губку і натріть їх господарським милом або пральним порошком. Почистіть ванну, якщо вона дуже брудна, можете додати декілька крапель нашатирного спирту. В якості дезінфекції можете використовувати розчин 3% -ної борної кислоти або марганцівки. Процедуру виконують у вже вимитої ванній, потім її слід обполоснути чистою водою.
6
Дотримуйтесь правил користування ванною. Вона буде чистою, якщо ви не станете наливати дуже холодну або дуже гарячу воду, а тільки теплу, щоб стінки встигли злегка прогрітися. Від різкої зміни температури на поверхні можуть з'явитися тріщини або жовтий наліт. Не видаляйте забруднення гострими предметами або шліфувальною шкуркою.
7
Намагайтеся не замочувати у ванній білизна і проводити прання, особливо використовуючи відбілювачі. Не потрібно ставити на дно ванни баки і тази, від них залишаються плями. Якщо вам потрібно все ж поставити на ванну ці речі, покладіть під них ганчірку або дерев'яну решітку.
Корисна порада
Придбайте для сантехніки окремі ганчірочки хорошої якості, вони прослужать довго. Можете використовувати різнокольорові тканини, так ви швидше запам'ятаєте, яка з них для чистки унітазу, ванної кімнати і раковин.