Як продавати канцтовари.

Продаж канцтоварів - прибутковий і перспективний бізнес. Але серед фірм цього напрямку існує висока конкуренція, і щоб виграти «битву» за клієнта ви повинні стати справжнім професіоналом у своїй справі.
Інструкція
1
Організовуючи продаж канцтоварів, враховуйте специфіку цієї продукції. По-перше, через маленьких розмірів більшості канцелярського приладдя покупцеві, який прийшов в перший раз, вкрай складно знайти необхідний товар. Тому ви повинні максимально прискорити і полегшити цей процес. Розмістіть над прилавками великі, барвисті вивіски з відповідними графічними зображеннями різних видів канцтоварів. Так відвідувачам буде набагато простіше орієнтуватися.
2
По-друге, розташовуйте продукцію так, щоб її було зручно розглядати і брати. Великі й однотипні товари (упаковки файлів, обкладинки для зошитів, папір для принтера і ін.), Які не потрібно ретельно розглядати і вивчати їх функціональні властивості, кладіть вниз. А невеликі предмети (олівці, ручки, гумки, ножиці і т.д.), якість яких потребує перевірки, поставте на середні і верхні полиці.
3
Купуючи канцтовари , покупець звертає увагу в першу чергу не на зовнішній вигляд виробу, а на його функціональні властивості. Тому для успішної торгівлі забезпечте людям можливість, ближче познайомитися з продукцією. Якщо ви працюєте в магазині самообслуговування, то розмістіть паперові стікери рядом прилавком, де лежать письмове приладдя. Тоді кожен покупець зможе протестувати вподобану ручку або олівець і переконатися, що обрана модель пише.
4
Додайте стікери і близько стелажа з коректорами. Це не тільки допоможе створити комфортні умови для покупця, але і значно знизить кількість претензій з приводу якості товару. Справа в тому, що через специфічні хімічних властивостей коректори, зроблені у формі ручок, часто густіють ще до початку використання. Це ускладнює видавлювання кошти через вузький отвір, тому коректор не працює. Якщо ви надасте клієнтам можливість випробувати вибраний товар, і їм попадеться примірник з дефектом, то вони просто виберуть інший.