Як вивчити італійську самостійно.

Вивчити іноземну мову самостійно не така вже й непосильне завдання. Головне, запастися терпінням і знайти вільний час. Але от повторювати заняття потрібно регулярно. Інакше успіху домогтися буде досить складно.
Вам знадобиться
  • - словник;
  • - методичні матеріали;
  • - відео- і аудіокурси;
  • - фільми з субтитрами;
  • - розмовник.
Інструкція
1
Щоб вивчити італійську самостійно, запасіться методичною літературою. Вам знадобляться розмовники, двомовні словники: російсько-італійський і італійсько-російський, - аудіо- та відеокурси. Розмовники допоможуть вам вивчити найпоширеніші фрази, ввічливі звернення, стійкі конструкції мови. За допомогою звукових і відеокурсів ви зможете зрозуміти, як звучить мова, які в неї інтонаційні відтінки, де потрібно ставити логічний наголос і т.д. Словники дадуть вам можливість вивчити лексику. Але щоб італійський вам скорився, потрібно виділити собі певний час і встановити розклад. Так, наприклад, згідно з дослідженнями вчених, витрачати на навчання новій мові бажано 1,5 години в день і як мінімум 3 дні на тиждень. Розділіть цей час так, щоб в один день ви працювали з розмовником, в іншій - зі словником і перекладом, в третій - з візуальними і звуковими уроками.
2
Книги, написані на оригінальній мові, - ще один спосіб вчити мову. Візьміть для вивчення той твір, який ви добре знаєте російською. Читайте оригінал по-італійськи і намагайтеся переводити його, виписуючи незнайомі слова. Не лякайтеся, якщо спочатку практично кожне слово буде здаватися вам абсолютно новим.Также вам допоможуть у вивченні мови фільми з субтитрами. Вони навчать вас зіставляти оригінальне звучання з написанням слова. Таким чином ви зможете досить швидко розширити свій лексичний запас.
3
Знайдіть собі співрозмовника - носія мови. Це можна зробити через Skype, через соціальні мережі, спільноти іноземців. Просто розмістіть оголошення, в якому поясніть, чому вам потрібен друг по спілкуванню і листуванні. Відповідь не змусить себе чекати. Тим більше, що ви зможете в свою чергу навчити іноземця російській мові.
4
Для вивчення італійської мови самостійно ви можете звернутися також і в культурні центри або відділи, утворені при посольстві або консульстві. Частина співробітників там напевно російськомовна, а це означає, що вони з радістю допоможуть вам опанувати новою мовою і підкажуть, в якому напрямку потрібно рухатися.
5
Для запам'ятовування слів ви також можете використовувати і спеціальні учнівські картки. Підпишіть, як називається кожен предмет у вашому будинку, випишіть транскрипцію (тобто як вимовляється це слово) і наклейте такі позначки на предмет. Так вам буде простіше вивчити найпростіші слова, які часто зустрічаються в побуті.
Корисна порада
Якщо у вас відразу все виходити не буде, не впадайте у відчай. Годинники тренувань зроблять свою справу. І слідом за італійською мовою ви захочете вивчити який-небудь ще.