Як відзначити випускний. Де відзначити випускний.

Рано чи пізно в житті будь випускника настає момент розставання зі своїми викладачами і наставниками. На випускному вечорі ми стаємо на поріг нового життя. Проте через багато років ми будемо часто згадувати найцікавіший і грандіозне свято з усіх - випускний.
Вам знадобиться
  • - Послуги святкового агентства;
  • - Ведучий випускного вечора;
  • - Фотограф;
  • - відеоператори;
  • - Артисти;
  • - Повітряні кулі.
  • - Наряд випускника/випускниці
Інструкція
1
Запросіть молодого креативного професійного ведучого, продумайте до дрібниць цікавий сценарій, в якому буде місце сміху, веселощів, жартів, ігор, конкурсів та вікторин.
2
Оформіть приміщення повітряними кулями, щоб підкреслити урочисту атмосферу випускного вечора в момент отримання атестатів. Адже повітряні кулі саме той атрибут, який за лічені хвилини перетворить навіть самий непоказний шкільний спортзал, актовий зал, їдальню або хол, в якому відбудеться святкування, в прекрасний палац мрії.
3
Не забувайте про феєрверку - вибуху світла, яскравих бризках вогню, нескінченною феєрії фарб. Феєрверк завжди призведе публіку в захват, адже замість сцени буде небо, а акторами стануть різнокольорові вогняні бризки.
4
Також на випускний бал необхідно обов'язково запросити фото- і відеооператора. Через довгі роки ви, переглядаючи відеофільм і фотографії з випускного вечора, зможете заново поринуть в ту атмосферу дитинства, знову пережити радість і захват, які ви відчували тоді. Підсумком праць фото та відеооператора стане готовий фільм про випускний вечір в гарній упаковці з оригінальним вступом, титрами і великою кількістю спецефектів, красивий альбом кожному випускнику і слайд-шоу на вечорі, а також будь-які пам'ятні сувеніри.
5
Випускний вечір зобов'язаний бути карколомним. А його родзинкою може стати зачаровує, барвиста шоу-програма веселощів. Це може бути виступ артистів всіляких жанрів: фокусників, танцюристів, музичних груп, жонглерів, пародистів, зірок естради.