Як обрізати пальці на рукавичках. в якому магазині купити шкіряні обрізані рукавички в києві.

Мітенки - зручний і красивий аксесуар для зими і холодної осені. Вам немає необхідності стягати рукавички всякий раз, коли ви шукайте що-небудь в сумці, а для власників мобільних телефонів з тачскріном рукавички без пальців - це справжній порятунок в холоди. Зрозуміло, мітенки можна купити в магазині, а можна і зробити зі звичайних рукавичок.
Інструкція
1
Спосіб перетворення рукавичок в мітенки залежить від того, з якого матеріалу зроблені самі рукавички. Отже, якщо ви вирішили перетворити свої старі шкіряні рукавички (бажано, щоб вони були без підкладки, яка може поповзти), виверніть їх навиворіт. Надіньте на руку і відзначте олівцем або крейдою (залежно від кольору рукавичок) місця, де ви будете їх обрізати. Залиште по півсантиметра-сантиметру на те, щоб підігнути краю, і сміливо обрізайте все зайве.
2
Після того як ви обрізали пальці на рукавичках, вам потрібно підкласти верх пальців і прошити, якщо ви хочете, щоб мітенки служили вам довго. Для цього вам буде потрібно товста голка і нитка. Після завершення цієї процедури щільно закріпіть вузлики, рукавички готові до шкарпетці.
3
Якщо ви хочете переробити в'язані рукавички в мітенки, вам доведеться повозитися. Для цього бажано володіти мінімальними навичками в'язання гачком. Отже, приміряйте рукавички на руку і відзначте, де ви будете їх обрізати. У цьому випадку потрібно відзначити на півсантиметра-сантиметр менше бажаної для вас довжини. Тепер зніміть рукавички і акуратно обріжте зайве.
4
Візьміть гачок і нитки. Нитки ви можете підібрати в тон рукавичок або навпаки, взяти контрастні, які будуть виділятися і перетворять рукавички в яскравий і стильний аксесуар. Прибравши розрізані нитки, пров'яжіть по кожному обрізаному пальцю коло стовпчиків без накиду, потім закріпіть нитки і сховайте їх. Тепер ваші рукавички без пальців, не розпустяться, і їх можна носити.
5
Якщо ви збираєтеся модернізувати рукавички з тканини, обрізати їх потрібно так само, як і шкіряні: відзначити з вивороту на сантиметр більше, потім підкласти і прострочити зайве. Однак, якщо ваші рукавички з трикотажу, вам краще звернутися в ательє, де зможуть правильно обробити краї тканини, щоб не зіпсувати виріб.