Як готувати за допомогою блендера.

Сучасні кухні з кожним днем наповнюються все більшою кількістю побутової техніки, здатної полегшити працю господинь. Одним з таких винаходів є блендер, який має широке коло можливостей.
Інструкція
1
У першу чергу варто відзначити, що блендери бувають різні. Одні у вигляді високих глечиків з товстого скла або пластику з ножем всередині, інші представляють собою рукоятку з механізмом всередині, до якої приєднуються різні насадки. Суть і того, і іншого в подрібненні продуктів аж до стану пюре. Готувати з допомогою блендера легко і просто - потрібно лише вимити продукти, нарізати їх великими шматками і викласти. Потім включити і подрібнити до потрібної консистенції.
2
Приготування супів-пюре для господинь, що мають блендер, перетвориться на суцільне задоволення. Вам потрібно вибрати продукти, нарізати великими кубиками, відварити їх до готовності в бульйоні. Далі опускаєте насадку блендера з ножами всередині в каструлю, подрібнюєте її вміст до потрібної вам консистенції, і суп готовий. Ви може перетворити його в однорідне пюре або ж залишити невеликі шматочки продуктів.
3
Блендер - глечик відмінно підходить для приготування коктейлів (як молочних, так і алкогольних). Наприклад, покладіть в нього морозиво, шматочки бананів, залийте сироп і молоко. Увімкніть блендер і через три-п'ять хвилин ви отримаєте коктейль, який звикли купувати в кафе. Що ж стосується прохолодних напоїв, то вам потрібно спочатку подрібнити лід, потім залити всі складові майбутнього коктейлю і перемішати протягом ще декількох секунд. Блендер - модернізований варіант шейкера, який дозволить вам стати справжнім барменом.
4
Приготуйте різні соуси, не використовуючи терку, товкач та інші пристосування, що виснажують вас при подрібненні продуктів. Знаменитий італійський Песто можна зробити буквально за п'ять хвилин. Вам знадобиться базилік (вимиті і обсушені листочки), кедрові горішки (очищені), пармезан (порізаний кубиками), часник і оливкове масло. Спочатку змішайте кедрові горішки, базилік, часник і оливкове масло. Потім додайте пармезан і дрібку солі, змішуйте в блендері до отримання однорідної маси. Головне - виберіть інгредієнти соусу, а блендер приготує його за вас.