Як оригінально привітати подругу з днем ??народження. Плакат на день народження подрузі.

  •  Наближається знаменний день, а ви ще не придумали своє привітання? Не впадайте у відчай, у вас на руках всі козирі - ви знаєте свою подругу краще за всіх, адже саме вам вона довіряє свої таємниці і бажання. Використовуйте свої знання, щоб здивувати і порадувати подругу і гостей.
  •  Запишіть вітальне відео. Якщо планується дружня вечірка, то доречно буде представити невеликий фільм, змонтований із записів спільних свят та пам'ятних подій. Підберіть красиву музику, відповідно до уподобань іменинниці або найбільш відповідну під відеоряд. Зберіть цікаві фотографії та відеокадри, змонтуйте їх, вставте поздоровлення від друзів і родичів. Так ви зможете не просто привітати подругу з днем народження, а й розвеселити присутніх гостей.
  •  Виготовте привітання на папері. Тут потрібні всі ваші художні навички - піднесіть винуватиці торжества привітання у вигляді грамоти або диплома. Роздрукуйте на аркуші ватману фотографії, запишіть жартівливі вірші-привітання, красиво оформите своє творіння. Вітання можна виконати у вигляді великої листівки, сувою, плаката або книжки-розкладачки.
  •  Зробіть сюрприз. Зберіть компанію друзів, надійти купу повітряних куль, запасіться квітами і хорошим настроєм. Відвідаєте подругу рано вранці або протягом робочого дня - вона буде приємно здивована і, безсумнівно, зрадіє такій гучній і теплій компанії.
  •  Розіграйте подругу. Ідею розіграшу вам підкаже ваша уява - знаючи свою подругу, ви можете передбачити ситуацію, в якій вона ніколи не відчує підступу. Не забудьте зафіксувати весь процес на відео - так ваше поздоровлення збережеться на довгі роки.
  •  Замовте привітання по радіо. Стандартна ідея привітати подругу з днем народження по радіо не блищить оригінальністю. Але у ваших силах організувати все так, щоб вийшло смішно і весело. Продумайте форму привітання - віршик, звичайний текст, жартівливу пісню. Запишіть своє привітання заздалегідь і узгодьте час передачі з моментом, коли за святковим столом зберуться всі гості. Жарт у великій компанії буде сприйнята краще і гостріше, відповідно, ефект від вашого привітання буде більш емоційним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Bnfnc4V7Z14