Як вибрати паркан.

Мало хто зважиться жити в приватному будинку або котеджі без забору . Необхідність забору незаперечна, він захистить вас від проникнення грабіжників і злодіїв, від цікавих поглядів, від тварин, додасть ділянці закінчений і солідний вигляд. Щоб вибрати паркан, орієнтуйтеся на свої потреби, смак і фінансові можливості.
Вам знадобиться
  • - сформулювати свої вимоги до огорожі;
  • - ретельно продумати ландшафтний дизайн;
  • - зважити свої фінансові можливості.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно огорожу для невеликої ділянки, на якому важливо виростити здоровий багатий урожай, вибирайте паркан із сітки-рабиці, він не буде перешкоджати проникненню сонячних променів на ділянку, дуже простий в установці, не вимагає фарбування. Можливо, він не вразить дизайнерськими вишукуваннями, але зате дуже дешевий.
2
Щоб захистити свій будинок недорогий, але надійним захистом, вибирайте паркан з профнастилу або листового металу. Він не вимагає догляду і випускається самих різних розмірів і кольорів. При цьому визначитеся з тим, які підстави будуть його утримувати, найбільш поширені металеві, цегляні або залізобетонні стовпи.
3
Якщо у вас дерев'яний будинок і багато рослинності, встановіть на своїй ділянці дерев'яний паркан, він буде вдало доповнювати стиль ландшафту. Врахуйте, що такий паркан необхідно хоча б раз на рік обробляти спеціальними засобами проти гниття і паразитів. Підберіть оптимальний варіант оформлення забору : від цікавих очей дошки можуть розташовуватися внахлест, закриваючи найменші щілини, а з декоративними цілями можна влаштувати ажурну в'язь з дощечок різної ширини і фактури. Використовуйте різні кольори при фарбуванні забору , щоб освіжити і прикрасити вигляд вашого заміського ділянки.
4
Для надійної і довговічною захисту використовуйте для захисту будинку цегляний паркан. Підберіть оптимальну висоту забору , кладку можна практично до будь-якого бажаного рівня. Врахуйте, що для такого забору необхідно монолітне бетонне підстава, і в цілому його споруда займає досить багато часу. Зате цегляний паркан дуже добре вписується в дизайн будь-якої ділянки, і служити він буде вам не один десяток років.
5
Якщо вам потрібна солідність і респектабельність, спробуйте підібрати кам'яний паркан. Залежно від інших елементів ландшафтного дизайну, виберіть матеріал для нього, наприклад, черепашник, піщаник, облицювання можете зробити пилені каменем.