Як робити скріни на компі.

Знімки екрану, або скріншоти (від англ - screen shot), допомагають швидко зберегти деяку важливу інформацію в тому випадку, коли дуже важко уявити її в текстовому вигляді. Зазвичай вони використовуються для фіксування поточного зображення, відображеного на екрані, або деякої його частини.
Вам знадобиться
  • - Paint;
  • - «Ножиці».
Інструкція
1
Створити власний знімок можна за допомогою стандартних програм і функцій операційної системи Windows. Натисніть клавішу Print Screen для збереження поточного зображення екрану в буфер обміну. Тепер відкрийте меню «Пуск» і знайдіть підменю «Стандартні програми». Клацніть по іконці програми Paint. Після запуску цієї утиліти натисніть клавіші Ctrl і V. скопіювати в буфер обміну зображення буде вставлено у вікно програми.
2
Відкрийте меню «Файл» і виберіть пункт "Зберегти як». Вкажіть формат майбутнього файлу і його назва. Виберіть папку, в яку необхідно зберегти отримане зображення. Для редагування отриманого знімка краще використовувати окрему програму, наприклад ACDSee. Встановіть її і відкрийте створений файл-картинку. Відкрийте меню «Змінити» і перейдіть до функції «Обрізка».
3
Виділіть область зображення, яку необхідно залишити. Натисніть кнопку «Готово». Переконайтеся в правильності отриманого зображення. Відкрийте меню «Файл» і клацніть пункт «Зберегти як». Виконайте збереження нового зображення.
4
В операційній системі Windows 7 існує функція, що дозволяє захопити потрібну область екрану і зробити її скріншот. Дана програма називається «Ножиці». Відкрийте її, клікнувши по потрібному ярлику в меню «Пуск». Лівою кнопкою миші виділіть потрібну область. Після цього відкриється меню редактора. Ви можете виділити «маркером» або «ручкою» окремі елементи. Збережіть отримане готове зображення, натиснувши клавіші Ctrl і S.
5
Варто відзначити, що в ОС Windows 7 також присутня функція Print Screen. З її допомогою виходять зображення більш високої якості, ніж при роботі з програмою «Ножиці». Існують спеціальні програми, що дозволяють робити скріншот зображення, що знаходиться за межами видимої області. Зазвичай їх застосовують для фотографування web-сторінок.