Як намалювати крота.

Мало де можна знайти малюнок крота . Мабуть, єдине поширення його зображення пішло через чеського мультфільму про крихту крота . Зробити ж малюнок натурального, чи не мультяшного крота не складно, але через специфіку його тіла тримайте під рукою знімок, щоб весь час з ним звірятися.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Приготуйте аркуш паперу, простий олівець і гумку. Придумайте, як у вас буде розташований кріт, чи всі частини його тіла будуть видні. За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк. Намітьте загальне розташування, композицію малюнка.
2
Намалюйте невеликий овал - майбутнє тулуб крота . Якщо він буде злегка нерівним - нічого страшного, так як тіло крота не є ідеальною геометричною фігурою. На кінці цього овалу зобразите невелике коло - голову тварини. Намітьте маленькі передні лапки. Якщо вас щось не влаштовує у вашому малюнку - не поспішайте його прати. Спочатку намітьте вірний напрям ліній, потім відредагуйте рисунок ластиком.
3
Тепер уточніть форму голови, у крота вона конусоподібна. На кінці мордочки намітьте невеликий «п'ятачок» і маленькі оченята. Намалюйте задні лапки, за розміром вони будуть в два рази менше, ніж передні, бо передні сильно розвинені через «копальними» роботи.
4
Почніть уточнювати контури тіла. Зверніть увагу на шию крота . На кінці тулуба намалюйте невеликий хвостик, притиснутий до тіла. Далі приділіть увагу лапкам тварини. На кінці кожної з них намалюйте по п'ять довгих кігтів (звіртеся з фотографією). Не забудьте, що передні лапки з кігтями повинні виглядати внушительней, ніж задні.
5
За допомогою ластику зітріть невидимі і допоміжні лінії. Уточніть контури тіла крота , порисуйте шерсть, намітьте тінь на його тілі. Придумайте і намалюйте фон - галявинка, лабіринт під землею або залиште порожній фон, намітивши тільки падаючу тінь. Приготуйте матеріали для роботи в кольорі.
6
Для такого малюнка найбільше підійдуть кольорові олівці чи гуаш. Заповнювати малюнок починайте з фону, рухаючись зверху вниз. Потім переходьте до тіла крота . Штрихи і мазки найкраще наносити за формою тіла, по ходу справи уточнюючи тінь. Ближче до кінця роботи уточніть, прорисуйте перший план - шерсть на тілі, деталі фону. Малюнок крота готовий!