Як виїхати в Естонію.

На територію Республіки Естонія з Росії можна потрапити залізничним, автомобільним або авіаційним транспортом, головне, щоб були дотримані митні формальності.
Інструкція
1
Вирушайте в столицю Естонії Таллінн на літаку. Рейси з Москви по цьому маршруту здійснюють літаки авіакомпаній Estonian Air і «Аерофлот». Ці рейси є безпосадковими, час у дорозі становить 1 годину 45 хвилин. Авіакомпанії Air Baltic, Aerosvit Airlines, FinnAir, Czech Airlines CSA, Scandinavian Airlines і LuftHansa пропонують перельоти з одного проміжною посадкою, час на всю подорож становить від 4:00 25 хвилин.
2
Скористайтеся залізничним транспортом. Щодня о 18.05 з Ленінградського вокзалу в Москві відправляється поїзд № 034, час у дорозі становить 15 годин 58 хвилин. Поїзд зупиняється в Твері, Бологоє, Кінгісепп, Івангород, Нарві, Йихві, Раквере, Тапе і приходь до Таллінна в 8.47, різниця в часі з Москвою складає 1 годину.
3
Купіть квиток на автобус. Купити квиток можна на сайті компанії Ecolines, автобус щодня відходить з площі Ризького вокзалу в 21.00, в Таллінн він прибуває в 16.30 за адресою Lastekodu tn. 46. Вартість квитка порівнянна з ціною квитка в плацкарті, навіть трохи нижче.
4
Вирушайте в Естонію на автомобілі. Виїжджайте з Москви по Новоризькому шосе, дотримуйтесь до Пустошка. Там поверніть на трасу М20, продовжуйте рух до Ізборських, далі можна їхати через Печору або через Кашино. Пам'ятайте, що з серпня 2011 року необхідно бронювати час перетину естонської кордону. Зробити це можна на сайті бронювання англійською, естонською або російською мовою або по телефону + 372-6-989-192. Якщо бронювання не отримана, доведеться проходити митний контроль в загальному порядку, це займе досить багато часу.
5
Отримайте шенгенську візу в консульському відділі посольства Естонії. Перелік документів, необхідних для оформлення, форму заяви та вимоги до фотографій можна знайти на офіційному сайті посольства Республіки Естонія в Москві. Вартість оформлення візи в звичайному порядку становить 35 євро, в терміновому - 70 євро.