Як зареєструвати ящик на gmail.

Електронна пошта Gmail вважається одним з найбільш зручних і надійних безкоштовних сервісів. Щоб зареєструвати поштову ящик , користувачеві потрібно зробити всього кілька простих кроків.
Інструкція
1
Перейдіть за адресою http://gmail.com. Натисніть кнопку «Створити обліковий запис» і заповніть необхідні поля анкети. Вкажіть ваші реальні прізвище та ім'я, країну проживання і дату народження. Ваші прізвище та ім'я будуть відображатися як підпис в поштових повідомленнях, тому не ігноруйте дані поля і вводите реальні дані. Виберіть логін, який складається не менше ніж з 6 символів, і перевірте його доступність. Придумайте надійний пароль і підтвердіть його. Виберіть секретне питання і вкажіть відповідь на нього.
2
Введіть капчу (цифри і букви, які підтверджують, що дії справляє людина, а не робот). Підтвердіть, що ви прочитали і згодні з «Умовами використання», «Правилами програми» і «Про приватну». Після цього ваш аккаунт Gmail буде створений.
3
Перегляньте навчальні матеріали по роботі з аккаунтом або відразу ж натисніть «Увійти в пошту». Після входу вам будуть доступні листи-підказки від команди Gmail, які зроблять вашу роботу з аккаунтом і поштовим ящик ом більш комфортною. Ви можете налаштувати зовнішній вигляд і тематичне оформлення поштового ящик а, отримати додаток Gmail для настройки на вашому стільниковому телефоні, а також імпортувати контакти і поштові повідомлення з інших поштових акаунтів.
4
Після входу в аккаунт ви можете відправляти і отримувати листи, а також користуватися чатом Gmail. Ви також можете оформити підписку на «Живу стрічку» друзів. Якщо ви хочете отримувати і відправляти повідомлення через поштовий клієнт, а не тільки за допомогою веб-інтерфейсу, налаштуйте прийом і відправку відповідно до підказок.
5
Перейдіть в «Налаштування» поштового ящик а. На вкладці «Ярлики» задайте назви ярликів, а також задайте правила фільтрації листів (правила призначення ярликів). Ярлики в пошті Gmail виконують функцію стандартних папок поштової ящик а.
Зверніть увагу
При створенні аккаунта Gmail запропонує вам варіант логіна на підставі ваших прізвища та імені. Ви можете погодитися з цим варіантом або придумати свій.
Корисна порада
Аккаунт Gmail може використовуватися не тільки для роботи з поштою, але і для створення календарів, роботи з документами, фотографіями та відео. При цьому доступ до всіх сервісів здійснюється за єдиним логіну та паролю.