Як просувати тренінги.

Останнім часом популярною формою освоєння будь-яких знань, навичок і вмінь стали тренінги . Вони бувають самих різних напрямків: психологічні, математичні, комп'ютерні та інші. Як популяризувати даний вид занять?
Інструкція
1
Проведіть 3-4 тренінга- «локомотива», які можуть бути абсолютно безкоштовні і носити чисто рекламний характер. Вони повинні відрізнятися новизною і бути цікаві потенційним учасникам.
2
Проводьте тренінги в невеликих групах по 5-7 чоловік. Така кількість учасників процесу допоможе домогтися найбільш ефективних результатів, а, отже, дасть більше аргументів на користь даних занять.
3
Набирайте до тренерського штабу кваліфікованих інструкторів з відповідною освітою. Підкреслюйте ексклюзивний характер проведених вами тренінгів (виділяючи саму тему або аспект подачі). Майте чітку програму проведення тренінгу з певними структурними етапами. Чітко вибудувана модель привертає набагато більшу кількість учасників.
4
Створюйте рекламу своєї діяльності. Звичайно, найкращий вид реклами - це хороші відгуки, розповіді учасників групи іншим людям і т.п. Тим не менш, слід використовувати рекламу в різних засобах масової інформації, таких як газети, журнали, радіо, телебачення тощо.
5
У рекламному оголошенні, який запрошує взяти участь у тренінгу або тренінгах, обов'язково вкажіть ту область знань, в якій будуть проводитися заняття, кількість годин, відведених на даний захід, проблему, над якою передбачається спільна робота учасників групи. Вкажіть час, місце та вартість проведення занять.
6
Кабінет або зал для проведення тренінгу має бути обладнаний усіма необхідними засобами. Добре, якщо на стенді перед входом або в самому приміщенні буде розміщено розклад усіх занять, включених в курс тренінгу, із зазначенням часу їх проведення.
7
Створіть в інтернеті сайт - візитну картку вашого тренінгу. Залиште місце для відгуків учасників. Відкривайте акаунти в соціальних мережах, групи, професійні спільноти. Беріть участь в них з позиції експерта. Приймайте участь у різних конференціях, бажано міжнародних. Спілкуйтеся з професіоналами, створіть коло людей як мінімум вашого рівня професіоналізму.
8
Створіть професійний продукт, що розкриває суть ваших тренувань, аудіо- або відеоформату. У ньому в короткій привабливій формі повинні бути викладені основні достоїнства вашого тренінгу. Інформації повинно бути рівно стільки, щоб зацікавити потенційних учасників.
Будь-якому музиканту приємно усвідомлювати, що його дітище цікаво багатьом слухачам. Але без грамотної реклами навіть саме талановитий твір залишається невідомим, а рекламована музика відома багатьом, навіть якщо в ній немає глибокого змісту або новизни. Просування музики пов'язано з інформуванням цільової аудиторії, а стало бути, індивідуально для кожного музичного напрямку.
Інструкція
1
Універсальний спосіб просування музики будь-якого напрямку. Зареєструйте свій музичний проект в соціальних мережах, на форумах і в блогах в якості спільноти. Розкажіть про стиль і учасників групи. Викладайте якісно записані треки, в змісті яких буде видна ваша авторська думка. Пам'ятайте: музику , особливо некомерційну, слухають в тому випадку, якщо вона не схожа ні на что.В ці спільноти запрошуйте друзів і родичів. Організуйте періодичні конкурси з цінними призами. Обов'язковою умовою конкурсу повинно бути включення посилання на спільноту в особистому блозі учасника.
2
Реєструйтеся на сайтах, присвячених музиці взагалі і конкретного стилю зокрема: realmusic.ru, promodj.ru, musicforumc.ru і т.д. Створюйте там сторінки свого колективу або проекту, викладайте ту ж інформацію, що в спільнотах. Але не копіюйте одне і те ж повідомлення з сайту на сайт: вносьте невеликі зміни, переставляйте фрази, замінюйте синонімами. Проводьте політику, аналогічну співтовариствам.
3
Зв'яжіться з адміністрацією неформальній радіостанції, що віщає музику у вашому стилі. Як правило, вони працюють на некомерційній основі, тому вони не запропонують вам грошей за ротацію і, швидше за все, не попросять з вас. Музика для радіо повинна бути записана в студійній якості, на це вже точно доведеться витратитися.
4
Зареєструйтеся на відеоресурси, таких, як youtube, в якості музиканта. Викладайте відеозаписи своїх виступів або кліпи на свою музику . По можливості для зйомок кліпу наймайте професійного режисера і сценариста. Якщо у вас немає грошей на професіоналів, то знайте: якісний кліп можна зняти і за дуже невелику суму або майже без вкладень. Хороша техніка (камера, комп'ютер для монтажу) вам все-таки необхідні.
5
На всіх форумах і сайтах, де буваєте, повідомляйте про ресурси, де зареєструвалися, просуваючи свою музику . Запрошуйте в першу чергу друзів і близьких, а ті запросять своїх друзів. Регулярно оновлюйте новини у всіх спільнотах і на всіх ресурсах.