Як зафарбувати подряпину на бампері. Як прибрати глибокі подряпини на бампері на шкоді.

Бампер - це та частина машини, яка під час експлуатації найбільш схильна до різних пошкоджень. Майже у кожного водія колись бували проблеми з невдалою паркуванням, в результаті якої на бампері залишалися подряпини. Щоб позбавиться від цієї неприємності, необов'язково звертатися в сервіс. Але з нею можна впоратися і самостійно.
Вам знадобиться
  • - відро з водою;
  • - автомобільний шампунь;
  • - м'яка губка для миття;
  • - наждачний папір калібром 1200, 1300 і 1500;
  • - розчинник;
  • - спеціальний набір для зафарбовування подряпин;
  • - балончик з лаком;
  • - поліроль.
Інструкція
1
Спочатку огляньте пошкоджений бампер та оцініть характер пошкоджень і їх масштаб. Візьміть відро з водою, автомобільний шампунь і за допомогою губки починайте відмивати його від бруду. Якщо на бампері є сліди гуми, відітріть їх, використовуючи розчинник.
2
Коли поверхня бампера буде повністю очищена від бруду, візьміть наждачний папір калібру 1200 - 1300 і з її допомогою сгладьте подряпини. Обов'язково робіть це з водою. Коли пошкоджений лак видалений, і поверхня стала рівніше можна переходити до фарбування.
3
Якщо на бампері є глибокі подряпини, то потрібно зашпатлевать їх тонким шаром і після того, як шпаклівка підсохне, вирівняти це місце наждачним папером. Візьміть зубочистку, яка входить в набір спеціальної фарби, і акуратно зафарбуйте цю ділянку. Дайте фарбі висохнути і після цього ще раз пройдіться по пофарбованому місцю наждачним папером. За бажанням можна замінити її Антіцарапін або поліролью.
4
Після цього візьміть балончик з безбарвним лаком. Перед його нанесенням на бампер потренуйтеся на якому-небудь іншому об'єкті. Потім починайте розпорошувати лак на пофарбовану частину бампера, стежачи за тим, щоб навколо неї не було жиру і пилу.
5
Як правило, після розпилення поверхню бампера стає нерівною. Для того щоб це виправити, візьміть водостійку наждачний папір калібру 1300 - 1500 і акуратно, тримаючи її під кутом 45 градусів, сгладьте забарвлену частину. Не пропустіть момент, коли потрібно взяти поліроль, і по закінченню процедури вчасно зупиніться, інакше можна стерти всі і уникнути фарбування не вийде.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Kc5d3jz6MK0
Корисна порада
Вибираючи фарбу, стежте за тим, щоб збігався не тільки її колір, а й номер. Для зафарбовування неглибоких подряпин можна використовувати спеціальний олівець, але потрібно дуже уважно поставитися до вибору кольору, щоб він максимально точно підходив під колір машини.