Як написати e-mail.

З появою електронної пошти стало легше спілкуватися з людьми, які знаходяться далеко від вас. E-mail, або електронна пошта, робить спілкування зручним і легким. Прості поради допоможуть скласти грамотне електронного листа.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом до мережі Інтернет; поштову скриньку на сервері
Інструкція
1
Введіть адресу одержувача листа. Перевірте правильність його написання.
2
Обов'язково вкажіть тему листа. Людина, якій ви пишете, першим ділом побачить вашу адресу і тему пісьма.Налічіе теми листа надалі полегшить пошук вашого посланія.Укажіте конкретну тему повідомлення. Вона повинна відповідати змісту листа. Якщо вам відомо, що автор вашого листа отримує безліч листів з одного й того самого питання, введіть в темі листа дані, за якими ваш лист можна буде ідентифікувати.
3
Переходьте до безпосередньо пісьму.Напішіте такий лист, яке можна буде прочитати повністю. Якщо e-mail, який ви пишете, має діловий характер, неприпустимо, щоб у ньому містилися відступу від теми. У такому листі повинна міститися виключно інформація по делу.Укажіте в листі важливі деталі, необхідні для того, щоб ваш адресат вник в суть описуваної вами сітуаціі.Еслі лист є продовженням розмови, і адресату потрібно буде згадати зміст попередніх листів, процитуйте їх відповідні частини. Наявність цитат допоможе адресату швидко зорієнтуватися в тому, про що ви пишете. Не допускайте, щоб наявність цитат сильно збільшувало обсяг вашого листа. Цитуйте тільки потрібні уривки з вашої попередньої перепіскі.Текст листа повинен бути зв'язковим і грамотним. Використовуйте сервіс перевірки правопису, якщо сумніваєтеся в написанні якого-небудь слова або в правильній розстановці розділових знаків. Перечитайте лист, перевірте правильність побудови фраз і, якщо потрібно, поліпшите стиль вашого сообщенія.Не потрібно зловживати великим шрифтом, смайликами і знаками оклику. Зайва емоційність листи справляє неприємне враження.
4
Прикріпіть файли, якщо разом з листом потрібно відправити додаткову інформацію.Еслі файли для відправки мають дуже великий розмір, скористайтеся архіватором, щоб його зменшити.
5
Написати користувачеві після проведеної перевірки письма.