Як включити буфер обміну. Як відкрити буфер обмін в 7.

Буфер обміну - область оперативного пам'яті (скорочено - ОЗУ), яка призначена для тимчасового розміщення будь-яких даних при перенесенні їх з одного місця в інше. У пакеті Microsoft Office буфер обміну можна включити, тобто налаштувати його відображення і користуватися ним, як окремим інструментом.
Інструкція
1
В буфер обміну інформація потрапляє тоді, коли користувач викликає команди «Копіювати» або «Вирізати». Фрагмент тексту або зображення, що потрапило в буфер обміну, прийнято називати об'єктом. Тоді, коли буфер обміну прихований, в документи Microsoft Office Word і Microsoft Office Excel вставляється тільки той об'єкт, який був скопійований останнім.
2
Проте, в буфері обміну можуть зберігатися до двадцяти чотирьох об'єктів одночасно. Кожен об'єкт може бути викликаний в будь-який час і вставлений в редагований документ. Щоб розширити можливості роботи з буфером обміну, зробіть його видимим.
3
Для цього відкрийте документ Microsoft Office Word або Microsoft Office Excel і перейдіть на вкладку «Головна». У розділі « Буфер обміну» натисніть на кнопку зі стрілкою. Вигляд вашого документа зміниться: робоча область зрушиться вправо, а з лівого боку документа з'явиться панель « Буфер обміну», на якій ви зможете вибрати що цікавить вас об'єкт.
4
Щоб вствіть об'єкт з буфера обміну, підведіть курсор миші до потрібного фрагмента і натисніть на нього лівою кнопкою миші. Якщо ви хочете вставити всі дані, наявні в буфері обміну, натисніть на кнопку «Вставити все». Для видалення об'єктів з буфера обміну скористайтеся кнопкою «Очистити все».
5
Існує й інший варіант дій: щоб вставити потрібний об'єкт, підведіть до нього курсор і натисніть праву кнопку миші. З випадного меню виберіть команду «Вставити», клікнувши по ній лівою кнопкою миші. У випадку якщо необхідно видалити об'єкт з буфера обміну, виберіть з меню, що випадає команду «Видалити».
6
Зверніть увагу на кнопку «Параметри», розташовану в нижній частині панелі « Буфер обміну». З її допомогою ви зможете налаштувати параметри відображення « Буфер а обміну» і його властивості. Відзначте маркером ті позиції, які допоможуть зробити вашу роботу в редакторі більш комфортною.
7
Щоб приховати панель « Буфер обміну», повторно натисніть на кнопку зі стрілкою в розділі « Буфер обміну» на вкладці « Головна »або скористайтеся кнопкою із позначкою [x], розташованої в правому верхньому куті панелі« Буфер обміну ».