Як знайти друзів в icq.

Сьогодні інтернет-спілкування вийшло на новий рівень. Воно стало дуже популярним серед молоді, але для деяких людей недостатнім. Такі люди постійно в пошуку нових контактів і готові спілкуватися цілодобово. Як же здійснити це і відшукати друзів в популярній мережі ICQ?
Інструкція
1
Використовуйте QIP для пошуку контактів. Це дуже просто і зручно. Для початку скачайте його з офіційного сайту і встановіть. Увійдіть у системі і увійдіть під своїм обліковим записом. У головному меню програми знайдіть на нижній панелі кнопку «Знайти або додати нові контакти» і клацніть по ній. У випадаючому меню виберіть пункт «Пошук нових контактів». Відкриється нове вікно, де і можна виконати пошук потенційного друга.Перейдіте на другу вкладку під назвою ICQ. Встановіть галочку поруч з текстом «Використовувати глобальний пошук». Потім відсортуйте майбутнього друга за всіма критеріями, таким як стать, вік, шлюб, країна, професія, і натисніть кнопку пошуку. У списку нижче з'являться номери тих людей, яких вдалося знайти. Ви можете додати будь-якого і спробувати з ним потоваришувати.
2
Використовуйте соціальну мережу «Вконтакте» для пошуку друга.Преімуществ у даного способу безліч. По-перше ви можете знайти абсолютно будь-якого одного, що задовольняє вашим потребам, тому база містить мільйони користувачів. По-друге, ви отримуєте можливість фільтрувати пошук, тобто шукати людину можна за багатьма параметрами. Фотографія, інтереси, освіта - все це при бажанні можна указать.После того як ви знайдете потрібну людину в списку, клікніть на нього. В інформації про нього може бути вказаний номер ICQ. Додавайте його через один з клієнтів і спілкуйтеся. Можливо, що ця людина стане вашим кращий одним.
3
Шукати друзів в ICQ можна і трохи незвичним образом.Наберіте в пошуку за номером будь-які цифри і додайте знайденого людини собі в контакт-лист. Поясніть йому всю ситуацію і спробуйте довести, що він обраний, що магія чисел допомогла вам зблизиться. Це безсумнівно зблизить вас і створить дружню атмосферу, яку ви шукали.
Зверніть увагу
Є категорія людей, яка агресивно налаштована до знайомства через ICQ. Можливо, вас будуть обзивати і посилати в різні місця. У таких випадках контакт потрібно додати в список ігнорованих і забути про те, що трапилося.
Корисна порада
Вийдіть на вулицю і познайомитеся з одним в живу. Це підніме настрій вам і оточуючим просто тому, що спілкування - це процес, який складається не тільки з тексту, а й включає в себе вербалику. Емоції, міміка, жести на свіжому повітрі принесуть вам набагато більше задоволення, ніж друкування нудного тексту на клавіатурі.