Як підібрати головний убір.

Правильно підібраний головний убір додасть вашому образу індивідуальність. За допомогою, наприклад, красивою капелюшки ви зможете підкреслити свої достоїнства і приховати деякі недоліки.
Інструкція
1
Суміщайте головний убір з типом вашої фігури. Чим вище зростання, тим більше повинен бути головний убір, щоб він не виглядав безглуздо. Крім того, капелюхи для високих людей переважно всього вибирати плоскою і широкою форми. А вузьких і облягаючих слід уникати.
2
До стрункою і мініатюрної фігурі підберіть акуратний головний убір, що не перевищує ширину плечей. А повним і широкоплечим людям слід зупинити свій вибір на крислатих, об'ємних головних убір ах світлих відтінків.
3
Підбирайте головний убір за типом обличчя. До осіб трикутної форми найбільше підходять капелюхи з маленькими полями, шапки, що закривають чоло і необ'ємні берети. Для людей з круглою формою обличчя оптимальним варіантом є об'ємні головні убір и з великими полями, козирками і фактурною обробкою.
4
Якщо у вас квадратний тип особи, підбирайте головні убір и без важкого декору, бажано асиметричної форми. А також, добре виглядатимуть моделі, виконані в спортивному стилі, шапки-вушанки і капелюхи з опущеними полями.
5
До особи овального типу вибирайте широкі берети, класичні капелюхи, плоскі кепі, асиметричні шапки і капелюхи з похилими полями. Крім того, такому типу обличчя підійдуть шапки-вушанки із зав'язаними нагорі вушками.
6
Комбінуйте головні убір и з зачісками. Людям з короткими і прямими волоссям потрібно віддавати перевагу головним убір ам, виконаним у спортивному стилі, казанки та шапки-вушанки. З короткими і кучерявими волоссям добре виглядають кепки і невеликі акуратні капелюшки. Жінкам з прямими і довгим волоссям найкраще підбирати широкополі капелюхи, берети і шапки з широкою облямівкою. А з довгими кучерявими локонами ідеально поєднуються облягаючі шапки, в'язані берети і капелюхи з опущеними полями.
7
Підбирайте головний убір під колір волосся. Людям зі світлим волоссям найкраще підходять бежеві та персикові відтінки. Але не варто виключати такі насичені кольори, як чорний, синій і червоний. Для русявого волосся вибирайте головні убір и фісташкового, перлового і сірого кольору. Рудоволосий варто віддавати перевагу відтінкам зеленого, коричневого і синього. А для людей з чорним кольором волосся ніяких колірних обмежень не існує.
8
Поєднуйте головний убір з одягом. Він повинен добре підходити до загального стилю вбрання, а також до тону сумки або взуття. Широкополі капелюхи найкраще носити з пальто або довгими плащами. Для спортивних моделей одягу та пуховиків варто вибирати в'язані шапки. А з шубами краще всього поєднуються головні убір и, виготовлені з хутра.