Як зробити тигреня.

Тигр - найяскравіший представник сімейства котячих. Шкура тварини дозволяє йому залишатися непоміченим під час полювання на просторах савани. Забавного тигреня з смугастої шкуркою можна зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • - набивна тканина;
  • - клапоть шкіри;
  • - швейна машина;
  • - синтепон;
  • - дріт;
  • - гудзики-очі.
Інструкція
1
Виберіть для шкурки тигреня яскраву жовту або помаранчеву тканину з чорними смужками. Розкроїте по дві деталі голови, черевця і тулуба. Потім виконайте чотири деталі вуха, накладку на мордочку, середню вставку голови, а також нижню губу і окремо її край. Не забудьте зробити з тканини хвіст.
2
З тканини червоного кольору виріжте для тигреня язичок. Виміряйте зрізи ніг і на підставі отриманих даних намалюйте викрійку підошви. З клаптя штучної або натуральної шкіри розкроїте чотири підошви. З картону зробіть для них чотири вкладиша. З гнучкої дроту спорудіть каркас тулуба тигреня , включаючи ноги і хвіст.
3
Складіть попарно, а потім зшийте деталі вух, обрізавши по куточках припуски. Виверніть. Складіть разом куточки основи вуха і закріпіть, зробивши пару стібків. Теж зробіть з другим вухом. Потім обидва приколіть до голови. Також пришийте до них лобик, зробивши в місцях вшивання вух закрепки. Виверніть голову, наповніть її синтепоном.
4
Разом зшийте деталі мови і краю губи. До утворилася деталі пристрочите другу половину губи, а потім виверніть їх. Швом «через край» зберіть накладку на мордочку, нитка злегка стягніть. Потайним швом пришийте накладку до передньої частини голови. Подібним чином приєднаєте нижню губу.
5
Сшейте деталі черевця і прітачать до бічних частинах тулуба, залишивши зрізи ніг відкритими. Зшийте тулуб вздовж шиї, спини, грудей, не зашиваючи верхній зріз. Пристрочите шкіряні підошви до ніг. Після того як виверне тулуб, вкладіть деталі підошов, вирізані з картону. В ноги і хвіст вставте дротяний каркас. Набейте тулуб синтепоном і тільки потім зашивайте отвір в черевці.
6
Приєднайте голову і хвіст до тулуба потайним швом. Пришийте або приклейте гудзики-очі. Дротяний каркас дозволить змінювати положення тіла і форми хвоста і лап тигреня .