Як вибрати колір лінолеуму. Як вибрати підібрати за кольором ленолеум.

Від того, який колір лінолеуму ви віддасте перевагу, залежатиме загальне сприйняття приміщення. Але завдяки тому, що даний вид підлогового покриття має обмежений термін служби і з часом сильно ви колір ає, можна поекспериментувати з найбільш сміливими колір овимі рішеннями.
Інструкція
1
Якщо ви хочете, щоб колір статі виділявся на загальному фоні, вибирайте такі рас колір ки, які будуть контрастувати з меблями і стінами. Але в такому випадку, вам обов'язково потрібно буде підібрати кілька аксесуарів під колір статі, щоб приміщення в цілому виглядало гармонійно. Це можуть бути вази, складові текстилю, сувеніри або абажури світильників.
2
Підбирайте колір лінолеуму, керуючись тим, який настрій ви хочете створити в приміщенні. Так, наприклад, солодкі, осінні і теплі колір а зроблять інтер'єр більш затишним і приємним. Світлі фруктові, пастельні і водні відтінки додадуть приміщенню святковий і ошатний вигляд. Яскраві літні колір а створять радісну і енергійну атмосферу.
3
Насичені колір а стін і меблів комбінуйте з нейтральними рас колір ками лінолеуму. Тоді інтер'єр не буде занадто стомлюючим для очей. Найбільш легкими до сприйняття вважаються світло-бежеві, світло-сірі і відтінки фісташкового колір а.
4
Тотально білий колір варто вибирати тільки в тому випадку, якщо у вас немає домашніх тварин і маленьких дітей. Такий лінолеум буде добре виглядати в поєднанні з ультрасучасним дизайном, але не зробить приміщення затишним. А меблі, що стоїть на білому підлозі, буде сприйматися, як плаває в повітрі.
5
Якщо ви віддаєте перевагу класиці, то варто віддати перевагу теплим бежевим відтінкам, колір у піску або кави з молоком. Такі відтінки є лідируючими у створенні атмосфери затишку. А також, їх добре використовувати при створенні інтер'єрів у стилі ретро.
6
Якщо ви хочете вибрати лінолеум з малюнком, то неодмінно враховуйте його відповідність загальному дизайну приміщення. Яскраві малюнки будуть бадьорити, а монотонні і приглушені - заспокоювати. Чіткі елементи здатні додати приміщенню енергійність. А лінолеум, малюнок якого розташований по діагоналі і виконаний у вигляді дрібної плитки або дощок під натуральне дерево, допоможе візуально збільшити розмір приміщення.